Biuro Podróży Neckermann

Neckermann jest obecny na polskim rynku od 24 lat i znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i usługi najwyższej jakości, w pełni spełniające oczekiwania polskich Klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann – to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Chcąc jak najlepiej sprostać wymaganiom Klientów, Neckermann działa wedle przyjętych na rynku turystycznym standardów i wzorców. Każdego dnia touroperator dba o to, by dostarczyć podróżującym wakacje najwyższej jakości, mając na uwadze zasady i dobre praktyki, wypracowane wspólnie przez organizatorów turystycznych.

Wczasy z Neckermannem to cała gama korzyści. Na wakacje można wylecieć bezpośrednio z 12 lotnisk lokalnych, mając możliwość elastycznego dopasowania terminu wylotu, długości pobytu i zakwaterowania. Biuro podróży zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 24h opiekę w miejscu wypoczynku oraz ubezpieczenie. Neckermann jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców, seniorów, pobyt dzieci gratis oraz wysokie promocje przy wczesnej rezerwacji FIRSTBOOK– tylko 5% zaliczki . Starannie wybrana oferta zakwaterowania, wyjątkowe hotele naszych własnych marek, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi oraz profesjonalna obsługa w miejscu pobytu służą urzeczywistnieniu marzeń o idealnym urlopie. Klienci mogą dokonać rezerwacji zarówno przez stronę neckermann.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju. Aktualna letnia oferta Neckermanna to ponad 5000 hoteli w niemal 240 wakacyjnych kierunkach dostępnych z wylotem z lotnisk lokalnych i z własnym dojazdem. W letniej ofercie Neckermann dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Bułgarii, Turcji, Włoch, Chorwacji i Hiszpanii wraz z Wyspami Kanaryjskimi.
zobacz więcej
Na zimowy wypoczynek Neckermann oferuje wyjazdy praktycznie w każdy zakątek świata. Dzięki tzw. dynamicznemu pakietowaniu Klienci mają zapewnioną komfortową podróż m.in. do Meksyku, Dominikany, na Kubę czy do Tajlandii. Neckermann posiada również najszerszą na polskim rynku ofertę narciarską. W sezonie 2019/2020, oprócz świetnie sprzedających się hoteli w Austrii i we Włoszech, Neckermann przygotował wyjazdy do Czech, Słowacji, Francji, Szwajcarii oraz cieszące się coraz większą popularnością wyjazdy w najlepsze regiony Polski: góry, nad Bałtyk i w okolice Wielkich Jezior Mazurskich.

Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie Klient Neckermanna może spędzić urlop na sześciu kontynentach, mając do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli – od średniej do komfortowej klasy. Wśród wakacyjnych atrakcji Neckermanna warto wymienić m.in.: aquamanię, czyli hotele z parkami wodnymi, hotele z polskimi animacjami Lollo & Bernie Kids Club, parki rozrywki, a także city break w najlepszych europejskich miastach. Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim.

Neckermann to dynamiczna firma, zatrudniająca ponad 150 doświadczonych Ekspertów, którzy są do dyspozycji Klientów 24/7. Sieć sprzedaży Neckermanna to niemal 2000 biur w całej Polsce, w których każdy może zarezerwować swoje wymarzone wakacje.

Najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem dystrybucji, a zarazem wizytówką biura podróży jest www.neckermann.pl, będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów turystycznych w sieci.
zobacz mniej


Siedziba zarządu: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Prezes: Maciej Nykiel
Regon: 012238347
Numer KRS: 0000162234 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS. Biuro wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem k-617.
Miliony zadowolonych klientów

którzy spędzili z nami
swoje niezapomniane wakacje.
170 doświadczonych ekspertów

doświadczonych polskich Ekspertów,
którzy są do Twojej dyspozycji 24/7.
1800 biur w całej Polsce

biur w całej Polsce, w których możesz zarezerwować swoje wymarzone wakacje.
5000 sprawdzonych hoteli i apartamentów

sprawdzonych hoteli i apartamentów
w najlepszych wakacyjnych miejscach.
2% rabatu dla stałych Klientów

rabatu dla stałych Klientów na każdy kolejny wyjazd.
Wyloty z lotnisk lokalnych

lotnisk w całej Polsce, z których możesz wyleciećna wymarzony urlop.
100% serca
ludzie w turystyce mają jedną wspólną cechę: kochają podróże - dlatego w przygotowanie Twoich wakacji zawsze wkładamy 100% serca!

Nasze nagrody i certyfikaty

Certyfikat Członkostwa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki

Certyfikat Członkostwa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki

Certyfikat Członkostwa Polskiej Izby Turystyki

Certyfikat Członkostwa Polskiej Izby Turystyki

Członek: Izba Gospodarki Elektronicznej

Członek: Izba Gospodarki Elektronicznej

Członek: Gazele Biznesu, grono najdynamiczniej rozwijających się firm

Członek: Gazele Biznesu, grono najdynamiczniej rozwijających się firm

Certyfikat Programu Użyteczna Strona

Certyfikat Programu Użyteczna Strona

Ekomers 2016

Ekomers 2016: I miejsce w kategorii Spójność Doświadczenia Zakupowego w Różnych Kanałach Sprzedaży

Transparentny Touroperator

Transparentny Touroperator