Biuro Podróży Neckermann

Neckermann jest obecny na polskim rynku od ponad 23 lat i znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i usługi najwyższej jakości, w pełni spełniające oczekiwania polskich Klientów. Kierując się hasłem: „Neckermann - to udany urlop”, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. Chcąc jak najlepiej sprostać wymaganiom Klientów, Neckermann działa wedle przyjętych na rynku turystycznym standardów i wzorców. Każdego dnia touroperator dba o to, by dostarczyć podróżującym wakacje najwyższej jakości, mając na uwadze zasady i dobre praktyki, wypracowane wspólnie przez organizatorów turystycznych.

Wczasy z Neckermannem to cała gama korzyści. Na wakacje można wylecieć bezpośrednio z 11 lotnisk lokalnych, mając możliwość elastycznego dopasowania terminu wylotu, długości pobytu i zakwaterowania. Biuro podróży zapewnia bezpłatne transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 24h opiekę w miejscu wypoczynku oraz ubezpieczenie. Neckermann jako jedno z nielicznych biur podróży na rynku oferuje atrakcyjne zniżki dla nowożeńców, seniorów, pobyt dzieci gratis oraz wysokie promocje za wczesną rezerwację. Starannie wybrana oferta zakwaterowania, współpraca z renomowanymi liniami lotniczymi, wyjątkowe hotele naszych własnych marek oraz profesjonalna obsługa na miejscu służą urzeczywistnieniu marzeń o idealnym urlopie. Klienci mogą dokonać rezerwacji zarówno przez stronę neckermann.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju.
zobacz więcej
Aktualna letnia oferta Neckermanna to ponad 18.000 hoteli na blisko 240 kierunkach dostępnych z wylotem z lotnisk lokalnych i z własnym dojazdem. W letniej ofercie Neckermann dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Włoch i Chorwacji.

Na zimowy wypoczynek Neckermann oferuje wyjazdy praktycznie w każdy zakątek świata. Dzięki tzw. dynamicznemu pakietowaniu Klienci mają zapewnioną komfortową podróż m.in. do Meksyku, Dominikany, na Kubę czy do Tajlandii. Neckermann posiada również najszerszą na polskim rynku ofertę narciarską. W sezonie 2019/2020, oprócz świetnie sprzedających się hoteli w Austrii i we Włoszech, Neckermann przygotował wyjazdy do Czech, Słowacji, Francji, Szwajcarii oraz cieszące się coraz większą popularnością wyjazdy w najlepsze regiony Polski.

Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, Klient Neckermanna może spędzić urlop na sześciu kontynentach, mając do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy. Wśród wakacyjnych atrakcji Neckermanna warto wymienić m.in.: aquamanię czyli hotele z parkami wodnymi, hotele z polskimi animacjami Lollo&Bernie Kids Club, parki rozrywki, city break w najlepszych europejskich miastach. Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim.

Neckermann to dynamiczna firma, zatrudniająca ponad 150 doświadczonych Ekspertów, którzy są do dyspozycji Klientów 24/7. Sieć sprzedaży Neckermanna to niemal 1800 biur w całej Polsce, w których każdy może zarezerwować swoje wymarzone wakacje.

Najbardziej dynamicznie rozwijającym się kanałem dystrybucji, a zarazem wizytówką biura podróży jest www.neckermann.pl, będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów turystycznych w sieci.
zobacz mniej


Siedziba zarządu: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Prezes: Maciej Nykiel
Regon: 012238347
Numer KRS: 0000162234 Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS. Biuro wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem k-617.
Miliony zadowolonych klientów

którzy spędzili z nami
swoje niezapomniane wakacje.
150 doświadczonych ekspertów

doświadczonych Ekspertów,
którzy są do Twojej dyspozycji 24/7.
1800 biur w całej Polsce

biur w całej Polsce, w których możesz zarezerwować swoje wymarzone wakacje.
5000 sprawdzonych hoteli i apartamentów

sprawdzonych hoteli i apartamentów
w najlepszych wakacyjnych miejscach.
2% rabatu dla stałych Klientów

rabatu dla stałych Klientów na każdy kolejny wyjazd.
2% rabatu dla stałych Klientów

lotnisk w całej Polsce, z których możesz wyleciećna wymarzony urlop.
100% serca
ludzie w turystyce mają jedną wspólną cechę: kochają podróże - dlatego w przygotowanie Twoich wakacji zawsze wkładamy 100% serca!

Nasze nagrody i certyfikaty

Certyfikat Członkostwa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki

Certyfikat Członkostwa Polskiego Związku Organizatorów Turystyki

Certyfikat Członkostwa Polskiej Izby Turystyki

Certyfikat Członkostwa Polskiej Izby Turystyki

Członek: Izba Gospodarki Elektronicznej

Członek: Izba Gospodarki Elektronicznej

Członek: Gazele Biznesu, grono najdynamiczniej rozwijających się firm

Członek: Gazele Biznesu, grono najdynamiczniej rozwijających się firm

Certyfikat Programu Użyteczna Strona

Certyfikat Programu Użyteczna Strona

Ekomers 2016

Ekomers 2016: I miejsce w kategorii Spójność Doświadczenia Zakupowego w Różnych Kanałach Sprzedaży

Transparentny Touroperator

Transparentny Touroperator