Dzień otwarty w Neckermann
Dzień Otwarty 2019 w Neckermannie!

W dniu 21 marca 2019, w głównej siedzibie Neckermann Podróże, organizujemy „Dzień Otwarty” dla naszych partnerów. Spotkanie ma na celu przybliżenie funkcjonowania firmy oraz naszych działań po licznych zmianach organizacyjnych i strukturalnych, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku.

Adam Małysz
Jak wypoczywa Adam Małysz?

Pod palmami czy na nartach? Aktywnie czy na leżaku? Zapytaliśmy legendę polskich skoków Adama Małysza jak lubi odpoczywać i… czy często udaje mu się „skoczyć” na urlop?

Imprezowe wakacje
Majorka
Narty w marcu
Legoland
Adam Małysz Seefeld
Majówka za granicą
Portugalia na majówkę
Rodos na majówkę
Rodos - długi weekend w słońcu!

Mitologiczny bóg słońca Helios wiedział co robi wybierając Rodos na swoją wyspę - słońce świecie tu ponad 300 dni w roku! To idealne miejsce na majówkę w Grecji dla wszystkich spragnionych słońca po długiej zimie.

Majorka na majówkę
Majorka - wakacje nie tylko dla plażowiczów

Majorka to idealne miejsce na wakacje dla poszukujących zarówno aktywnego wypoczynku, jak i słodkiego lenistwa na słońcu. Choć wyspa jest atrakcyjna o każdej porze roku, znawcy tematu uważają, że warto przyjechać tu wiosną.

Chorwacja na majówkę
Chorwacja - idealna na majówkę samochodem!

Dokąd na wakacje samochodem? Słońce, bajkowe krajobrazy z górami wpadającymi do morza, niesamowite zabytki wpisane na listę UNESCO i pyszna kuchnia. Jeśli dodamy do tego szybki dojazd dzięki sieci autostrad – Chorwacja jest idealnym kierunkiem na majówkę samochodem!

Maroko na majówkę
Ferie na stoku
Serce
Chorwacja
Rodos
Zakynthos Zatoka Wraku
Kuchnia Sardynii
Egzotyka
Malediwy
Kuba
Meksyk
VIVA MEXICO – Meksyk dla aktywnych!

Powodów, by wybrać się na wakacje do Meksyku znajdziemy tysiące: rajskie plaże z białym piaskiem, imponujące skarby Majów i Azteków, fascynująca natura z tropikalnymi lasami, wodospadami czy słynnymi jaskiniami.

Sardynia
Narty Włochy
Narty Austria
Ferie na nartach
1 | 2