Hotele Cook’s Club czyli impreza na wakacjach

Data publikacji: 31.03.2019 | Autor: Magdalena Plutecka

Cooks Club

Hotele Cook’s Club to raj dla osób kochających dobrą zabawę i życie towarzyskie, które chcą czerpać z wakacji jak najwięcej niekoniecznie wydając na nie fortunę. Tu basen jest nie tylko miejscem relaksu, ale integracji i wspólnego chilloutu. W barze Captain Cook czekają na gości fantazyjne koktajle stworzone przez znanego berlińskiego barmana Davida Wiedemanna. Cook’s Club to świetny design z prostymi, ale stylowo urządzonymi pokojami, niezobowiązująca atmosfera i doskonała muzyka w tle serwowana od wschodu do zachodu słońca przez profesjonalnych DJ-ów.Hotele Cook’s Club położone są blisko plaży i centrów miast z dużym dostępem do rozrywki.

Sercem Cook’s Club jest Cantina czyli otwarty prawie non-stop kulinarny hot-spot przyciągający różnorodną kuchnią w stylu street-food. W menu znajdziemy zarówno klasyczne dania z całego świata, lokalne przysmaki, jak i bogaty wybór potraw wegańskich. Sami decydujemy co i kiedy zjeść.

Kosmopolityczny klimat i możliwość poznania ciekawych, otwartych ludzi to wyróżniki marki Cook’s Club, których nie znajdziemy z innych hotelach. Seanse filmowe przy basenie, wyprawa do escape room czy wspólny chillout przy basenie – to obiekty dla osób, które chcą uciec od rutyny i szukają wakacji poza schematem.

>> Czytaj więcej o wakacjach w hotelach dla dorosłych
Cooks Club