Dzień Otwartych Drzwi w Neckermannie!

Data publikacji: 21.03.2019 | Autor: Magdalena Plutecka


Z okazji pierwszego dnia wiosny Neckermann postanowił zaprezentować się swoim partnerom od mniej formalnej strony. 21 marca 2019 zaprosił pracowników biur podróży do centrali mieszczącej się w nowoczesnym biurowcu w Alejach Jerozolimskich 94 w Warszawie. Podczas „Dnia Otwartego” ponad 70 agentów zwiedziło siedzibę firmy, spotkało się z prezesem i szefami działów oraz poznało pracę zespołu Neckermanna „od kuchni”.

Spotkanie miało na celu przybliżenie funkcjonowania firmy oraz działań po licznych zmianach organizacyjnych i strukturalnych, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku. Podczas wydarzenia każdy z uczestników miał możliwość zapoznania się z pracą wszystkich działów firmy, w tym m.in. sprzedaży, produktu, księgowości, marketingu i e-commerce oraz porozmawiania o wszystkich merytorycznych kwestiach.

Dzień otwarty w Neckermann
Dzień otwarty w Neckermann
Na kawę i truskawki do swojego gabinetu zaprosił Gości prezes firmy Maciej Nykiel, który opowiedział o swoim dniu pracy i życzył agentom udanego sezonu.

- „Lubię rozmawiać osobiście, a drzwi mojego gabinetu są otwarte. Pracownicy mogą do mnie przyjść ze wszystkimi sprawami. Najlepiej czułbym się zresztą w open space z pracownikami, a nie sam w gabinecie. W którym zresztą - oprócz kalendarza zabieranego na spotkania – nie ma ani kawałka papieru. Chcę na co dzień udowadniać, że można się w pracy obyć bez niego, że wszystko dziś da się robić cyfrowo” - mówił Maciej Nykiel.