Hurghada na rodzinne wakacje. Sprawdź TOP 5 atrakcji dla dzieci

Data publikacji: 13.05.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska
Marzysz o ciepłym morzu, pięknych plażach i najlepszych, rodzinnych atrakcjach podczas wakacji 2019? Zastanawiasz się, gdzie pojechać na wczasy z dzieckiem? Wybierz Egipt i położoną na wschodnim wybrzeżu Morza Czerwonego Hurghadę. Duża ilość aquaparków hoteli z ofertą all inclusive i polskich animacji sprawiają, że Hurghada to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek 2019. Sprawdź nasze propozycje TOP 5 rodzinnych atrakcji w Hurghadzie i zakochaj się w Egipcie!

Grand Aquarium

Grand Aquarium

Zobacz, co się kryje w egipskim morzu! Grand Aquarium to wyjątkowe okazy fauny i flory, których oglądanie zapewni niezapomniane wrażenia całej rodzinie. W Grand Aquarium można zobaczyć rekiny, żółwie morskie, ośmiornice czy płaszczki. Na terenie kompleksu znajdują się również lasy tropikalne, wystawa skamieniałości czy mini zoo.

Jungle Park

Jungle Park

Jungle Park, czyli największy aquapark w Hurghadzie to obietnica rodzinnego dnia pełnego rozrywki. Do dyspozycji jest 35 zjeżdżalni, 21 basenów oraz wiele innych atrakcji – nie tylko dla najmłodszych.

Makadi Water World

Makadi Water World

Aquapark posiada aż 50 wodnych atrakcji, na które składają się m.in. baseny, zjeżdżalnie i strefy rekreacyjne. Na terenie parku znajdują się również restauracje, supermarkety oraz stoły piknikowe.

Przejażdżka na wielbłądzie

Przejażdżka na wielbłądzie

Egipt jest wyjątkowym miejscem, które kusi pięknymi widokami i doskonale zagospodarowanymi kurortami. Wycieczki wielbłądami po pustyni są wspaniałymi atrakcjami, które dadzą całej rodzinie moc niezapomnianych wrażeń.
Dolphin World

Dolphin World

Wyjątkowy pokaz delfinów to świetna rozrywka dla całej rodziny. Przyjrzyj się delfinom z bliska i zachwyć się niezwykłymi umiejętnościami i inteligencją ssaków. Zapoznaj się z lwem morskim, morsem oraz fokami. Po pokazie możesz popływać z delfinami za dodatkową opłatą.