Lato 2020 w sprzedaży - rezerwuj w okresie FIRSTBOOK

Data publikacji: 24.07.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska

Lato 2020

Neckermann jako jeden z pierwszych touroperatorów rusza ze sprzedażą FIRSTBOOK® - Lato 2020. Miłośnicy podróży mogą liczyć na znacznie rozszerzoną ofertę, zniżki nawet do -60%, najniższą na polskim rynku zaliczkę i pakiet wielu dodatkowych korzyści.

Od dziś Klienci Neckermanna mogą zaplanować swoje przyszłoroczne wakacje. Touroperator rozpoczyna sprzedaż lata 2020, oferując ponad 70 słonecznych kierunków oraz ponad 15000 obiektów dostępnych w ofercie lotniczej oraz z dojazdem własnym.
Przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK® każdy może liczyć na bogaty pakiet korzyści. Neckermann oferuje wyloty z 11 lotnisk lokalnych, rabaty do -60%, najniższą na polskim rynku zaliczkę wynoszącą 5% czy parking w cenie na większości lotnisk.

Klienci mają zagwarantowaną bezkosztową zmianę rezerwacji, niezmienność ceny, a w przypadku ofert z dojazdem własnym dodatkowo elastyczną możliwość zmiany na dowolną imprezę do 7 dni przed wyjazdem. Wakacje z Neckermannem to również rabaty dla przyjaciół, seniorów i nowożeńców oraz pobyt dzieci gratis. Wszyscy klienci biura są przez cały pobyt pod stałą, polskojęzyczną opieką. Dodatkowym benefitem wprowadzonym przez touroperatora przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK® jest zawarte w cenie dodatkowe ubezpieczenie z klauzulą alkoholową. Pierwszy etap promocji trwa do 1 września 2019 r.

Klienci Neckermanna mogą wybierać ze zróżnicowanej oferty kierunków wakacyjnych. Na wczasy 2020 można zarezerwować popularne destynacje basenu Morza Śródziemnego takie jak Bułgaria, Włochy, Turcja, greckie wyspy, Egipt, Maroko, Tunezja oraz Hiszpania, m.in. Wyspy Kanaryjskie i Majorka, a także wybrać się w dalszą, egzotyczną podróż do wielu destynacji, m.in. Tajlandii, Indonezji, na Mauritius, Kubę czy Dominikanę. Nowością w ofercie są wyloty na Kostarykę i Bali oraz rozszerzona oferta połączeń z lokalnych portów lotniczych.

- W nowym sezonie stawiamy na rozszerzenie oferty o nowe destynacje oraz zwiększenie ilości wylotów z lotnisk lokalnych takich jak Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa-Modlin przy jednoczesnym zwiększeniu ilości oferowanych miejsc z wylotami z naszych dwóch głównych portów lotniczych Warszawa i Katowice – mówi Maciej Nykiel, prezes Biura Podróży Neckermann Polska.

Jak co roku touroperator zapewnia bogatą ofertę jakościowych obiektów z szerokim wyborem typów pokoi oraz szeroką siatkę przelotów liniowych i czarterowych. W sezonie Lato 2020 Neckermann oferuje ponad 200 hoteli brandowych dedykowanym różnym grupom Klientów. Hotele smartline z atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości, hotele SENTIDO wyróżniające się wyjątkową, zdrową kuchnią, śniadaniem dla śpiochów i specjalnymi strefami dla Gości powyżej 16 roku życia, obiekty tylko dla dorosłych Sunprime czy ośrodki SunConnect dedykowane rodzinom z dziećmi.

Nie można zapomnieć o, cieszącym się dużym zainteresowaniem, koncepcie Cook’s Club, przeznaczonym dla nowego pokolenia turystów, którzy na swoich wakacjach szukają świetnego designu i dobrej zabawy. Koncept Cook’s Club stale się rozwija i oferuje wspaniały wypoczynek w najbardziej rozrywkowych lokalizacjach takich jak Ibiza czy Majorka.

Neckermann na lato 2020 rozszerza również ofertę z dojazdem własnym. Już dziś można zarezerwować wakacje w Bułgarii, Chorwacji oraz Austrii, a już niedługo w wielu innych, popularnych kierunkach z najlepszą bazą hoteli i apartamentów.

Oferta Lato 2020 jest już dostępna w systemach rezerwacyjnych a Klienci mogą uzyskać informacje na jej temat zarówno na stronie internetowej neckermann.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju. Oferta będzie systematycznie uzupełniana o kolejne obiekty oraz destynacje.


Sprawdź wszystkie oferty na Lato 2020 >>>