Jak zaplanować podróż poślubną?

Data publikacji: 31.03.2019 | Autor: Magdalena Plutecka

Podróż poślubna to wakacje, które zostają w pamięci na całe życie. Liczy się romantyczna sceneria, niezapomniane wrażenia i czas spędzony tylko we dwoje. Doradzamy dokąd jechać i jaki wybrać hotel, aby były to wyjątkowy wyjazd.

Podróż poślubna

Kiedy zaplanować podróż poślubną?

Podróż poślubna to wyjątkowe chwile, które nowożeńcy chcą spędzić w sposób szczególny w wymarzonym miejscu, dlatego warto ją zaplanować nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Niekoniecznie polecamy młodym parom wczasy typu last minute - rezerwowane w ostatniej chwili mogą nie spełnić ich oczekiwań dotyczących hotelu czy ulubionego miejsca wakacji. Warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultanta z biura podróży Neckermann, który nie tylko pomoże w wyborze idealnego miejsca i hotelu, ale też zadba o specjalne życzenia dotyczące tego najważniejszego wyjazdu.

Najlepsze miejsca na romantyczne wakacje

Miejsce wiecznej wiosny czyli Wyspy Kanaryjskie, malownicza Majorka a może Cypr uważany za jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie, bo tu narodziła się bogini miłości Afrodyta? Popularne są także wyspy greckie i zaciszna Toskania, jeden z najpiękniejszych zakątków Włoch. Turkusowe morze, piaszczysta plaża i piękne widoki to nieodzowna sceneria romantycznych podróży we dwoje. Nic też dziwnego, że wiele par wybiera egzotyczne zakątki świata. Popularne są: Dominikana, Meksyk i Kuba, choć coraz więcej osób udaje się do miejsc uważanych za luksusowe jak Malediwy czy Seszele.


Podróż poślubna

Który hotel wybrać na podróż poślubną?

W przypadku podróży poślubnej wybór hotelu ma duże znaczenie. Musi to być obiekt, który gwarantuje relaks i dobrą zabawę. Neckermann wyselekcjonował specjalne hotele dla nowożeńców, które wyróżnia doskonała lokalizacja, kuchnia, bogaty pakiet zajęć dodatkowych i które oferują zniżki dla młodych par. Kolacja przy świecach, specjalnie udekorowany pokój czy butelka szampana na przywitanie to atrakcje, na jakie nowożeńcy mogą liczyć w tego typu obiektach. Warto zwrócić uwagę na hotele dla dorosłych, w których możemy liczyć na ciszę, spokój i pełen relaks.

A może ślub w egzotycznej scenerii?

Pod stopami delikatny piasek, w tle szum morza i zachodzące słońce to wprost idealna sceneria na ślub! Taka kameralna uroczystość dla kilku lub kilkunastu osób, na przykład na Majorce czy na Krecie, wcale musi być droższa od wystawnego wesela w Polsce. Jeśli marzy nam się ślub za granicą, warto dowiedzieć się w konsulacie bądź w polskim MSZ jakie będą potrzebne dokumenty. Konsultant z biura podróży Neckermann pomoże w załatwieniu wszystkich formalności i w organizacji ślubu w dowolnym zakątku świata. Czy można wyobrazić sobie bardziej romantyczny start we wspólną przyszłość jak ślub, wesele i podróż poślubną w jednym?