Dominikana – rajska wyspa na egzotyczne wakacje!

Data publikacji: 18.07.2018 | Autor: Magdalena Plutecka
Dominikana to idealny kierunek na egzotyczne wakacje. Jej wizytówką są rajskie plaże, laurowe morze i zachwycająca natura. Najwyższej klasy hotele z all inclusive przyciągają turystów z całego świata. Punta Cana, Puerto Plata czy Półwysep Samana - podpowiadamy, który region wybrać na zimowe wakacje 2018/2019!

Marzycie o wypoczynku na rajskiej wyspie wśród egzotycznej przyrody? Koniecznie wybierzcie się na wakacje na Dominikanę, karaibską wyspę której wizytówką jest nieziemska natura, przepiękne plaże i niezwykle pozytywni, gościnni mieszkańcy. Dominikana to idealne miejsce na wakacje dla wszystkich spragnionych kontaktu z naturą. Znaczną część kraju zajmują rezerwaty i parki narodowe. Odnajdziemy tu plantacje kawy i bananowców, spotkamy papugi, flamingi czy delfiny.

Dominikana to niebiańskie plaże, rafy koralowe, tropikalne dżungle, spektakularne wodospady i góry z najwyższym szczytem Karaibów Pico Duarte (3175 m). Dzięki różnorodności można robić tu niemal wszystko. To idealny kierunek zarówno dla osób nastawionych na leniwe wakacje pod palmami, jak i dla tych, którzy marzą o kontakcie z naturą czy aktywnym wypoczynku. Doskonale odnajdą się tu rodziny z dziećmi, jak i osoby nastawione na rozrywkę. Romantyczny krajobraz tego miejsca jest częstą scenerią dla ślubów i podróży poślubnych.

Dominikana
Wspaniałe położone, najwyższej klasy hotele zapewniają spektakularne widoki, wyszukaną kuchnię i bogatą formułę all inclusive.

Wiecznie trwające lato czyni wyspę wymarzonym miejscem całorocznego wypoczynku. Turyści najchętniej odwiedzają wyspę w zimowych miesiącach, aby doładować baterie i nacieszyć się słońcem, którego brakuje w Polsce. Coraz więcej osób wyjeżdża tam także latem.
Sprawdź kiedy najlepiej jechać na wakacje na Dominikanę

Neckermann Podróże poleca na Dominikanie: