Sprawdź powody, dla których warto wybrać Turcję all inclusive!

Data publikacji: 15.05.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska
Riwiera Turecka to jeden z najchętniej wybieranych kierunków na wakacje! Czyste morze, rozległe piaszczyste plaże z górami Taurus w tle oraz doskonale zachowane zabytki cywilizacji greckiej i rzymskiej. Do tego wyśmienita kuchnia turecka, uznawana przez wielu jedną z najsmaczniejszych kuchni świata! Co powiesz na urlop w Turcji? Jeśli jesteś na etapie planowania wymarzonych wakacji, chcemy przedstawić Ci 5 powodów, dla których warto wybrać Turcję all inclusive!

1. Wyborne smaki

Kebab, falafel, hummus, pieczone ziemniaki faszerowane warzywami z serem i masłem, chleb ekmek, pieczywo pide, jogurt ayran, słodka baklava, tradycyjna turecka herbata – wakacje w Turcji to prawdziwa kulinarna rozkosz! Wybierając opcję all inclusive na tureckie wakacje, masz okazję rozsmakować się we wszystkich regionalnych smakach! Wykwalifikowani kucharze w naszych najlepszych hotelach doskonale znają lokalne przepisy i najróżniejsze mieszanki tradycyjnych przypraw.

Wyborne smaki

2. Wyjątkowy komfort

Wybierając opcję all inclusive na wakacje w Turcji masz zapewniony wyjątkowy komfort! Minimum 3 posiłki w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe i alkoholowe w cenie, przekąski w ciągu dnia oraz inne udogodnienia, jakie oferuje wybrany przez Ciebie hotel - wszystko to bez obaw o dodatkowe koszty! Wakacje all inclusive w Turcji pozwalają w pełni cieszyć się wakacyjnym wypoczynkiem.

Turcja drinki

3. W sam raz dla rodzin z dziećmi

Opcja all inclusive to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podczas wypoczynku z dziećmi chcą w pełni wykorzystać wakacyjny czas. Bogate i różnorodne menu, potrawy bazujące na świeżych, lokalny produktach oraz smaczne przekąski serwowane w ciągu dnia zadowolą także najmłodszych Gości. Do tego całodzienny serwis – gdy Twoja pociecha zamarzy sobie „coś do picia” lub „coś słodkiego” wystarczy udać się do hotelowego baru!

Turcja dla dzieci

4. W atrakcyjnej cenie

Wakacje all inclusive wcale nie są drogie! Pomimo, iż cena wypoczynku z opcją all inclusive jest nieco wyższa, pamiętaj, że wybierając Turcję all inclusive masz wszystkie posiłki i udogodnienia w cenie Twoich wakacji. Ponadto wakacje all inclusive to gwarancja dobrego stosunku jakości usług do ceny!

wybrzeże