Wakacje bez dzieci? Poznaj hotele dla dorosłych!

Data publikacji: 31.03.2019 | Autor: Magdalena Plutecka

Wakacje bez dzieci

Marzysz o spokoju i pełnym relaksie podczas wakacji? Wybierz się na urlop do hotelu tylko dla dorosłych. To obiekty w najlepszych lokalizacjach, ze świetną kuchnią i licznymi atrakcjami. Idealne na wyjazd we dwoje, dla par, singli, grup znajomych, ale też dla rodziców, którzy chcą spędzić wakacje bez dzieci.

W tych obiektach nie spotkamy dzieci chlapiących się wodą w basenie czy hałasujących na placu zabaw pod oknami. Wypoczynek w hotelach dla dorosłych czyli obiektach dedykowanych osobom powyżej 16-18 roku życia cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ofercie Neckermanna znajdziemy je na popularnych kierunkach wypoczynku jak Majorka, Egipt, Wyspy Kanaryjskie, Dominikana czy Meksyk a także na mniej znanych jak Małe Antyle czy Jamajka.

Dla kogo przeznaczone są hotele dla dorosłych?

Jak się okazuje hotele dla dorosłych przyciągają nie tylko singli czy pary bez dzieci, ale bardzo często przez rodziców pragnących wypocząć bez swych pociech. Z usług hoteli dla dorosłych korzystają też chętnie młode pary udające się w podróż poślubną. O wiele łatwiej tu o romantyczną atmosferę niż w miejscu, w którym urlop spędzają całe rodziny.

Jak wyglądają wakacje w hotelu dla dorosłych?

Hotele dla dorosłych gwarantuję spokojną atmosferą i komfortowy odpoczynek. To najczęściej obiekty 4 i 5-gwiazdkowe o bardzo dobrej lokalizacji. Hotele położone są zwykle blisko centrów rozrywki, ale w okolicach raczej spokojnych. Większość tego typu obiektów wyróżnia zdrowa kuchnia, najczęściej z dużym wyborem restauracji tematycznych i barów. Oferują wiele atrakcji takich jak np. zabiegi relaksacyjne w centrach Spa, fitness, jogę, kursy sportów wodnych czy nurkowania.

Polecamy hotele dla dorosłych:

Hotele SENTIDO – wakacje dla zmysłów!
Casa Cook – lifestylowe hotele dla wymagających
Hotele Cook’s Club czyli impreza na wakacjach!