Zima 2020 w sprzedaży - odbyła się Wielka Gala w Warszawie

Data publikacji: 13.04.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska

Gala Neckermann

12 kwietnia 2019 w hotelu InterContinental ***** w Warszawie odbyło się jedno z większych wydarzeń w branży turystycznej - Wielka Gala Neckermanna. Dzień rozpoczął się warsztatami sprzedażowymi. W ciekawej formie przedstawiliśmy naszym Partnerom ofertę na zimę 2019/20, last minute na lato 2019 oraz nowości produktowe.

Na warsztatach opowiedzieliśmy o wielu korzyściach, jakie oferuje Neckermann na wakacje. Wyloty z lokalnych lotnisk (m.in. Warszawa Modlin, Kraków, Łódź), pobyt dzieci gratis czy wakacje all inclusive to tylko niektóre z nich. Na zimowy wypoczynek 2020 Neckermann oferuje Egipt, orientalne Maroko, Wyspy Kanaryjskie oraz dalsze, egzotyczne podróże, takie jak Dominikana, Kuba czy Malediwy. To tylko niektóre z kierunków, jakie proponujemy. Nasza oferta to wyjątkowe miejsca, które umożliwią cieszenie się słonecznym wypoczynkiem przez cały rok. Posiadamy również ofertę na zimę 2020 w Austrii i we Włoszech. To świetna propozycja na spędzenie aktywnego wypoczynku z gwarancją śniegu. Narty i snowboard w Sölden, Kaprun czy Tyrolu, rodzinne apartamenty oraz hotele z bogatą ofertą spa&wellness to pomysł na idealne ferie 2020.

Podczas stolikowych spotkań biznesowych z regionami turystycznymi i sieciami hotelowymi, nasi Agenci mogli posłuchać o ofercie dynamicznej, wakacjach z dojazdem własnym czy hotelach brandowych. Po kilkugodzinnej części merytorycznej przyszedł czas na uroczystą galę, podczas której na naszych Partnerów czekało wiele atrakcji – wręczenie nagród za najlepszą sprzedaż, losowanie nagród oraz kolacja.

- Neckermann był, jest i zawsze będzie blisko swoich najlepszych Partnerów handlowych. Dlatego zorganizowaliśmy kolejne w tym roku wydarzenie, dzięki któremu mogliśmy zaprezentować program na sezon zima 2019/2020. Wieczorna gala połączona z ceremonią wręczenia nagród za najlepszą sprzedaż była ukoronowaniem wieczoru i naszym podziękowaniem Agentom za ich codzienną pracę z naszą firmą - podsumował Maciej Nykiel.