Thomas Cook rozwija Cook’s Club – 10 nowatorskich hoteli w ofercie Neckermanna!

Thomas Cook, jeden z największych koncernów turystycznych na świecie, do którego w Polsce należy Neckermann Podróże, potwierdził, iż w 2019 r. otworzy kolejnych osiem hoteli marki Cook’s Club.

Zobacz więcej

Artur Rezner - nowy Commercial Director w Neckermann Podróże

Firma Neckermann Podróże, jeden z największych na rynku europejskim touroperatorów, rozpoczęła współpracę z nowym dyrektorem - Arturem Reznerem.

Zobacz więcej

Wakacje lato 2019 z Neckermann Podróże już w sprzedaży!

Neckermann Podróże startuje ze sprzedażą oferty Lato 2019. Już dziś biuro podróży umożliwia rezerwację przyszłorocznych wakacji ze zniżkami sięgającymi 60% i pakietem dodatkowych korzyści.

Zobacz więcej

Grupa Thomas Cook, w tym Neckermann w Polsce przestanie sprzedawać wycieczki do parków z pokazami orek

Neckermann rezygnuje z wycieczek do Loro Parque na Teneryfie i Sea World na Florydzie.

Zobacz więcej

Adam Małysz zaprasza - Neckermann gotowy na zimę!

Fani nart i snowboardu a także miłośnicy wypoczynku na ciepłych plażach zimą, już mogą zarezerwować wakacje z Neckermann Podróże.

Zobacz więcej

Thomas Cook promuje swoje marki hotelowe na samolotach

SENTIDO i Cook’s Club - marki hotelowe koncernu Thomas Cook, do którego należy Neckermann Podróże, pojawiły się na jego samolotach. W ten sposób grupa chce jeszcze bardziej wypromować i zwiększyć świadomość hoteli z własnego portfolio.

Zobacz więcej

Nowy brand hotelowy Cook’s Club – miejski styl życia na plaży!

Thomas Cook, jeden z największych koncernów turystycznych na świecie, do którego w Polsce należy Neckermann Podróże, stworzył innowacyjną markę hoteli - Cook’s Club.

Zobacz więcej