Informacje prasowe

Biuro Podroży Neckermann otworzyło nowy salon firmowy

2 sierpnia 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego salonu firmowego Neckermanna w C.H. Blue City. W biurze Klienci mogą zapoznać się z aktualną ofertą touroperatora.

Zobacz więcej

Kuba, Meksyk, Dominikana i inne kierunki wakacyjne z wylotem z Łodzi

Współpraca biura podróży Neckermann z Portem Lotniczym Łódź stale się rozwija. To kolejny sezon, w którym touroperator lata bezpośrednio z Lublinka, zarówno do popularnych destynacji basenu Morza Śródziemnego jak i do dalszych, egzotycznych kierunków.

Zobacz więcej

Polscy Agenci Neckermanna otworzyli Cook’s Club w Bułgarii

10 czerwca b.r. Polscy Agenci Neckermanna wzięli udział w imprezie otwarcia hotelu Cook’s Club Sunny Beach w Bułgarii.

Zobacz więcej

Alior Bank oraz Neckermann Polska zawarły porozumienie o strategicznym partnerstwie.

Współpraca obejmie m.in. wzajemne ferowanie i promocję produktów, benefity dla klientów banku czy wsparcie przy realizacji projektów biznesowych.

Zobacz więcej

Kuba i 20 innych egzotycznych regionów wakacyjnych z wylotem z Wrocławia

W dniu 16.05 na specjalnej prezentacji zorganizowanej wspólnie z Portem Lotniczym Wrocław Strachowice Biuro Podróży Neckermann zaprezentowało swoją ofertę kilkudziesięciu agentom turystycznym z całego województwa dolnośląskiego.

Zobacz więcej

Neckermann uczestniczył w seminarium SGH w Warszawie

17 kwietnia 2019 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbyło się seminarium poświęcone wyłączeniu zaburzeń psychicznych w ubezpieczeniach turystycznych.

Zobacz więcej

Zima 2019/2020 z Neckermannem będzie gorąca - biuro podróży przedstawia ofertę wyjazdów do ciepłych krajów!

Po styczniowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej 2019/2020, Neckermann przedstawia propozycje dla entuzjastów egzotyki i wypoczynku w ciepłych zakątkach świata.

Zobacz więcej

Neckermann szkolił Agentów z dynamicznego pakietowania w Modlinie

Neckermann od kilku tygodni z sukcesem sprzedaje wyjazdy oparte o dynamiczne pakietowanie, które powstają na przelotach liniowych i tanich linii lotniczych z oferty Ryanaira.

Zobacz więcej

Neckermann powiększa dział sprzedaży

Neckermann stawia na ściślejszą współpracę z biurami agencyjnymi. Nowe kadry zasilą szeregi tego touroperatora już w kwietniu. Do zespołu handlowego dołącza znany manager Artur Godlewski oraz Anna Bliskowska.

Zobacz więcej

Narty w marcu i kwietniu taniej!

Białe szaleństwo wczesną wiosną? Wyjazdy na narty i snowboard w marcu i kwietniu cieszą się coraz większą popularnością. Koniec sezonu to bowiem liczne promocje w hotelach i pensjonatach, często darmowe skipassy i względny spokój na stokach.

Zobacz więcej

Na wakacje z Neckermannem polecisz też Ryanairem!

Od dzisiaj Neckermann Podróże umożliwia rezerwację wakacji także w oparciu o atrakcyjne cenowo przeloty linią Ryanair. To kolejny krok touroperatora w rozwoju oferty dynamicznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb turystów.

Zobacz więcej

Walentynki – gdzie jeździmy na romantyczne wakacje?

Romantyczny wyjazd we dwoje zamiast kolacji przy świecach i kolejnego prezentu z sercem? Coraz częściej Walentynki są okazją do zaplanowania wspólnej podróży.

Zobacz więcej

Legoland Billund w Danii – park rozrywki na rodzinne wakacje 2019!

Odkryj duński Legoland zbudowany z milionów klocków Lego. Bilet wstępu, Happy Pass i pudełko klocków gratis! Promocyjne ceny, hotele i kampingi, bezpośrednie wyloty Polski.

Zobacz więcej

Neckermann jako pierwsze biuro podróży na polskim rynku rozpoczyna sprzedaż oferty Zima 2020!

Już w lutym będzie można zarezerwować wyjazd narciarski z Neckermannem w sezonie 2019/20. Lider organizacji zimowego wypoczynku wśród polskich touroperatorów jako pierwszy na rynku rozpoczyna sprzedaż oferty, umożliwiając zakup najchętniej wybieranych i ocenianych hoteli, apartamentów i pensjonatów w Austrii.

Zobacz więcej

Raport Neckermanna - Rodzinne wakacje Polaków w sezonie Lato 2019

Początek roku to czas intensywnego planowania letnich wakacji. Rezerwują je przede wszystkim rodziny, które właśnie teraz korzystają z najwyższych zniżek. W tym roku będą wypoczywać głównie w Bułgarii, na greckich wyspach, w Turcji, i w Chorwacji.

Zobacz więcej

Z Neckermannem z Olsztyna do Burgas

Neckermann jako jedyny touroperator będzie latał na wakacje 2019 z olsztyńskiego lotniska Szymany. Biuro podróży wynajęło linię lotniczą Bulgarian Air Charter, żeby w przyszłym roku wozić z nią swoich klientów z Olsztyna do Bułgarii nad Morze Czarne.

Zobacz więcej

Najlepsze wakacyjne hotele Neckermanna w specjalnym katalogu „Selected”

Biuro Neckermann Podróże wydało po raz pierwszy katalog „Selected” dedykowany najlepszym wakacyjnym hotelom własnych marek. To hotelowa ekstraliga i unikalny produkt, który wyróżnia touroperatora na rynku. Powstał z myślą o klientach, którzy stawiają na jakość obsługi, klimat hotelu i niepowtarzalność pobytu.

Zobacz więcej

#NoPlaceForPlastic - Neckermann rozprawi się z plastikiem!

Jeden z największych koncernów turystycznych na świecie Thomas Cook, do którego w Polsce należy Neckermann, postanawia zmniejszyć użycie plastiku. W ramach kampanii #NoPlaceForPlastic zobowiązuje się do wyeliminowania z organizacji do 2020 r. 70 milionów plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku.

Zobacz więcej

Rewolucja w rezerwacji hoteli i apartamentów w Neckermannie

Neckermann Podróże wprowadza rewolucyjne zmiany w sprzedaży oferty hoteli i apartamentów. Do 7 dni przed wyjazdem klienci mogą bezkosztowo zmienić swoją rezerwację lub odstąpić od umowy z minimalnymi kosztami.

Zobacz więcej

Neckermann rozszerza ofertę z wylotem z Łodzi – na wakacje polecimy na Dominikanę, do Bułgarii oraz do wielu europejskich miast.

Od 7 listopada można będzie polecieć z Łodzi na Dominikanę. To oferta Biura Podróży Neckermann, z którym łódzkie lotnisko rozpoczyna współpracę.

Zobacz więcej

Raport Neckermanna - Wyjazdy narciarskie Polaków w sezonie Zima 2018/19

Polacy już rezerwują wyjazdy narciarskie. Najpopularniejszym kierunkiem są w tym roku Włochy. Coraz chętniej narciarze wybierają obiekty o wyższym standardzie i z wyżywieniem.

Zobacz więcej

Neckermann rozpoczyna sprzedaż oferty dynamicznej

Od dzisiaj Neckermann Podróże umożliwia rezerwację niestandardowych pakietów wakacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb turystów.

Zobacz więcej

Thomas Cook rozwija Cook’s Club – 10 nowatorskich hoteli w ofercie Neckermanna!

Thomas Cook, jeden z największych koncernów turystycznych na świecie, do którego w Polsce należy Neckermann Podróże, potwierdził, iż w 2019 r. otworzy kolejnych osiem hoteli marki Cook’s Club.

Zobacz więcej

Artur Rezner - nowy Commercial Director w Neckermann Podróże

Firma Neckermann Podróże, jeden z największych na rynku europejskim touroperatorów, rozpoczęła współpracę z nowym dyrektorem - Arturem Reznerem.

Zobacz więcej

Wakacje lato 2019 z Neckermann Podróże już w sprzedaży!

Neckermann Podróże startuje ze sprzedażą oferty Lato 2019. Już dziś biuro podróży umożliwia rezerwację przyszłorocznych wakacji ze zniżkami sięgającymi 60% i pakietem dodatkowych korzyści.

Zobacz więcej

Grupa Thomas Cook, w tym Neckermann w Polsce przestanie sprzedawać wycieczki do parków z pokazami orek

Neckermann rezygnuje z wycieczek do Loro Parque na Teneryfie i Sea World na Florydzie.

Zobacz więcej

Adam Małysz zaprasza - Neckermann gotowy na zimę!

Fani nart i snowboardu a także miłośnicy wypoczynku na ciepłych plażach zimą, już mogą zarezerwować wakacje z Neckermann Podróże.

Zobacz więcej

Thomas Cook promuje swoje marki hotelowe na samolotach

SENTIDO i Cook’s Club - marki hotelowe koncernu Thomas Cook, do którego należy Neckermann Podróże, pojawiły się na jego samolotach. W ten sposób grupa chce jeszcze bardziej wypromować i zwiększyć świadomość hoteli z własnego portfolio.

Zobacz więcej

Nowy brand hotelowy Cook’s Club – miejski styl życia na plaży!

Thomas Cook, jeden z największych koncernów turystycznych na świecie, do którego w Polsce należy Neckermann Podróże, stworzył innowacyjną markę hoteli - Cook’s Club.

Zobacz więcej