Biuro Podroży Neckermann otworzyło nowy salon firmowy

Data publikacji: 02.08.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska

Neckermann nieustannie rozwija sieć sprzedaży. W dniu 2 sierpnia 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego salonu firmowego touroperatora w C.H. Blue City, podczas którego przedstawiciele firmy oraz dyrekcja galerii powitali zaproszonych gości symbolicznym przecięciem wstęgi oraz poczęstunkiem.


C.H. Blue City to jedno z 4 największych warszawskich Centrów Handlowych - znajduje się tu około 230 sklepów, największy w Polsce (5,5 tys. m²) klub fitness Fit/One, nowoczesne, ośmiosalowe kino Helios mieszczące 850 osób z obrazem w 4K oraz dźwiękiem Dolby Atmo oraz pierwszy w Polsce i na świecie miniaturowy sklep IKEA.„To już piąty nowy salon firmowy, który otwieramy w 2019 roku” – wylicza Maciej Nykiel, Prezes Neckermann Polska. „Po Kaliszu (Złota 1), Sieradzu (Galeria Sieradzka), Poznaniu (Stary Browar) i Warszawie (Półwiejska 42) zdecydowaliśmy się na inwestycję w Blue City. W najbliższym czasie zamierzamy uruchomić kolejne biura w systemach franchise, omnichannel oraz agencyjnym” - dodaje Nykiel.
Centrum Handlowe Blue City
Biuro Blue City

Nowy salon Neckermanna znajduje się na poziomie -1 i czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 22:00. Z konsultantami wakacyjnymi można się również kontaktować telefonicznie pod nr: 22 822 00 45 oraz mailowo: bluecity@neckermann.pl. W nowoczesnym, pięknym biurze Klienci zapoznają się z aktualnymi promocjami, uzyskają poradę od doświadczonych Ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w wyborze ofert i usług dodatkowych, zarezerwują wyjazd, wykupią bilety lotnicze czy ubezpieczenia podróżne.
Wśród aktualnie dostępnych ofert znajduje się szeroki wybór wyjazdów last minute oraz all inclusive do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Włoch, Maroko, Tunezji i do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych odwiedzanych przez Polaków na 7 kontynentach. Na najbliższą zimę touroperator przygotował ogromny wybór wyjazdów narciarskich - oprócz świetnie sprzedających się hoteli w Austrii i we Włoszech Neckermann oferuje mnóstwo propozycji do Czech, Słowacji, Francji, Szwajcarii i do coraz bardziej popularnej na krótsze wyjazdy Polski. Od dwóch tygodni dostępne są już także oferty na kolejny sezon: Lato 2020 - przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK® każdy może liczyć na bogaty pakiet korzyści: wyloty z 11 lotnisk lokalnych, rabaty do -60%, najniższą na polskim rynku zaliczkę wynoszącą tylko 5% czy parking w cenie.

Klienci mają zagwarantowaną bezkosztową zmianę rezerwacji, niezmienność ceny, a w przypadku ofert z dojazdem własnym dodatkowo elastyczną możliwość zmiany hotelu na dowolny inny do 7 dni przed wyjazdem. Wakacje z Neckermannem to również rabaty dla przyjaciół, seniorów i nowożeńców oraz pobyt dzieci gratis. Wszyscy klienci biura są przez cały pobyt pod stałą, polskojęzyczną opieką. Dodatkowym benefitem wprowadzonym przez touroperatora przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK® jest zawarte w cenie dodatkowe ubezpieczenie z klauzulą alkoholową.

Sieć sprzedaży Neckermanna to ponad 1800 biur w całej Polsce, w których każdy może zarezerwować swoje wymarzone wakacje.