Kuba i 20 innych egzotycznych regionów wakacyjnych z wylotem z Wrocławia.

Data publikacji: 16.05.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska

W dniu 16.05 na specjalnej prezentacji zorganizowanej wspólnie z Portem Lotniczym Wrocław Strachowice Biuro Podróży Neckermann zaprezentowało swoją ofertę kilkudziesięciu agentom turystycznym z całego województwa dolnośląskiego.

„Neckermann otwiera wygodne rozwiązania dla podróżujących z portu lotniczego Wrocław - Strachowice. Mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą teraz ze swojego lotniska podróżować na Karaiby, wyspy Oceanu Indyjskiego, do Afryki i na Wyspy Kanaryjskie” – powiedział Artur Rezner, Dyrektor Handlowy, rozpoczynając spotkanie.
Okładka Samolotem zima 2020
Na zimowy wypoczynek 2019/2020 Neckermann oferuje wakacje w niemal każdym zakątku świata. Dzięki temu mieszkańcy Wrocławia mogą liczyć na urozmaiconą ofertę wylotów - od Wysp Kanaryjskich aż po dalekie, egzotyczne destynacje. Wyloty z lotnisk lokalnych to wyjątkowy komfort dla podróżujących. Klient Neckermanna może wybrać się nawet w najbardziej egzotyczny, wakacyjny kierunek prosto z lotniska w swoim miejscu zamieszkania.

Korzystając z połączeń, jakie oferuje Neckermann, można zaplanować wypoczynek z wylotem z Wrocławia w takich miejscach jak Meksyk, Dominikana, Kenia, Jamajka, Malediwy czy Seszele. Mieszkańcy Wrocławia mogą także udać się na wakacje do RPA, Mauritiusu, Portugalii, Hiszpanii czy na Kubę.

W ramach pakietu wakacji Neckermann zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, profesjonalną opiekę polskojęzycznego rezydenta w miejscu wypoczynku, ubezpieczenie, a także parking przy lotnisku. Dbając o wygodę swoich Klientów, touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem, a także umożliwia rezerwację wybranych miejsc w samolocie.
W ramach pakietu wakacji Neckermann zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, profesjonalną opiekę polskojęzycznego rezydenta w miejscu wypoczynku, ubezpieczenie, a także parking przy lotnisku. Dbając o wygodę swoich Klientów, touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem, a także umożliwia rezerwację wybranych miejsc w samolocie.
Tanie połączenia lotnicze i komfortowe hotele w najlepszych wakacyjnych miejscach sprawiają, że organizacja wakacji z Neckermannem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadamy również najszerszą na rynku polskim ofertę narciarską. W sezonie 2019/2020 oprócz świetnie sprzedających się hoteli w Austrii i we Włoszech Neckermann przygotował wyjazdy do Czech, Słowacji, Francji, Szwajcarii i do coraz bardziej popularnej na krótsze wyjazdy Polski.

Narty i snowboard w Val di Sole, Kaprun czy Tyrolu, rodzinne apartamenty oraz hotele z bogatą ofertą spa&wellness to pomysł na idealne ferie 2020. Nowością przy ofercie narciarskiej są wyselekcjonowane hotele rodzinne, gdzie dzieci mają pobyt i karnet narciarski gratis, narty z przelotem ale przede wszystkich elastyczna możliwość zmian. Omawiając ofertę narciarską nie mogło zabraknąć informacji o corocznym wielkim evencie Neckermann – Skiopeningu.
Okładka narty zima 2020
Aby przybliżyć swoim Agentom korzyści płynące z rezerwacji wakacji z wylotem z lotnisk lokalnych oraz przedstawić najlepsze wakacyjne destynacje Neckermann organizuje cykl Śniadań z sercem. W ramach cyklu Eksperci odwiedzą ponad 20 miast i przedstawią benefity współpracy lotnisk z Neckermannem. Podczas Śniadań z sercem Eksperci Neckermanna zadbają o to, by każdy ze sprzedawców poznał wyjątkową ofertę touroperatora na zimę 2019/2020. Szczególna uwaga poświęcona zostanie atrakcyjnym ofertom last minute oraz wakacjom z wylotem z lotnisk w Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.

Neckermann ma nadzieję, że dzięki atrakcyjnym połączeniom lotniczym oraz szerokiej bazie sprawdzonych hoteli wysokiej jakości, jeszcze więcej Klientów będzie mogło cieszyć się komfortowym wypoczynkiem. Należy podkreślić, że touroperator jako jedyny na rynku posiada bogate portfolio wyjątkowych hoteli własnych marek, takich jak m.in. SENTIDO, Cook’s Club czy Casa Cook.

Sprawdź ofertę Neckermanna na wakacje 2019 I zimowy wypoczynek!