Kuba, Meksyk, Dominikana i inne kierunki wakacyjne z wylotem z Łodzi

Data publikacji: 31.07.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska

Współpraca biura podróży Neckermann z Portem Lotniczym Łódź stale się rozwija. To kolejny sezon, w którym touroperator lata bezpośrednio z Lublinka, zarówno do popularnych destynacji basenu Morza Śródziemnego jak i do dalszych, egzotycznych kierunków.

„Łódź ma ogromny potencjał, a lokalne lotnisko dysponuje doskonałą infrastrukturą do organizacji lotów wakacyjnych. Liczba osób chcących latać bezpośrednio z Łodzi ciągle się powiększa, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wprowadzać nowe kierunki wakacyjne. W ubiegłym tygodniu otworzyliśmy już przedsprzedaż na Lato 2020 i oferujemy aż o 300% więcej miejsc z Łodzi między innymi do Bułgarii, Grecji i Turcji. Przez całą jesień i zimę kontynuujemy także loty na Dominikanę, Kubę i do Meksyku. W regionie łódzkim mamy świetnie rozwiniętą sieć sprzedaży: aż 4 salony firmowe w tym 2 w najlepszych galeriach handlowych: Manufakturze oraz Sukcesji, 5 rekomendowanych punktów partnerskich, a także prawie 150 autoryzowanych biur podróży sprzedających wakacje z Neckermanna, takich jak np. biuro Kaskada z Sieradza” - powiedział Maciej Nykiel, prezes Neckermann Polska.
Cook's Club wejście

Touroperator chce, aby jego Klienci z Pabianic, Zgierza, Łowicza, Piotrkowa, Tomaszowa, Sieradza Skierniewic, Radomska, Kutna czy Opoczna otrzymali bogatą i różnorodną ofertę wakacyjną z wylotem bezpośrednio z ich lokalnego lotniska.

Lista kierunków wakacyjnych z wylotami z Łodzi:

Lato 2019 sierpień – wrzesień
Bułgaria
Burgas, Słoneczny Brzeg, Primorsko, Nessebar
Jesień Zima 2019/20 październik - maj
Dominikana
Wybrzeże Morza Karaibskiego, Punta Cana, Santo Domingo

Kuba
Varadero, Havana, Wybrzeże Atlantyku/ Północne laguny

Meksyk
Wybrzeże Morza Karaibskiego, Riwiera Maya i Wyspa Cozumel, Półwysep Jukatan

Godziny przesiadek w Monachium zostały tak dopasowane, by nie czekać zbyt długo na kolejny lot.
Lato 2020 maj – październik
Bułgaria
Burgas, Słoneczny Brzeg, Primorsko, Nessebar

Grecja
Kreta, Heraklion, Hersonissos, Rethymnon

Turcja
Riwiera Turecka, Antalya, Alanya, Side, Belek, Kemer