Neckermann jako pierwsze biuro podróży na polskim rynku rozpoczyna sprzedaż oferty Zima 2020!

Data publikacji: 22.01.2019 | Autor: Magdalena Plutecka

Już w lutym będzie można zarezerwować wyjazd narciarski z Neckermannem w sezonie 2019/20. Lider organizacji zimowego wypoczynku wśród polskich touroperatorów jako pierwszy na rynku rozpoczyna sprzedaż oferty, umożliwiając zakup najchętniej wybieranych i ocenianych hoteli, apartamentów i pensjonatów w Austrii. Sukcesywnie w sprzedaży pojawią się także propozycje wypoczynku we Włoszech, Szwajcarii, Francji, Czechach, Słowacji i w Polsce. Docelowo znajdzie się w niej ponad 1000 obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele w ponad 200 w topowych kurortach narciarskich Europy.

Narty
- Narciarze i snowboardziści nie czekają na last minute i kupują ofertę coraz wcześniej, nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ich plany wyjazdowe są sprecyzowane. Doskonale też wiedzą, że najlepsze miejscówki sprzedają się szybko, przede wszystkim wyjazdy w tych „najgorętszych” terminach, czyli okresie świąteczno-noworocznym i ferii zimowych. - mówi Dorota Ostalska, manager odpowiedzialna za produkt narciarski w Neckermann Podróże. - W tym roku zaczynamy sprzedaż prawie rok wcześniej, dając klientom możliwość rezerwacji najlepszych miejsc nawet z 35% zniżkami - dodaje.
Narty z Neckermannem to oferta kierowana do osób szukających sprawdzonej bazy noclegowej w najlepszych alpejskich kurortach. Touroperator dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach a także blisko lodowca. Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów - to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich z polskimi instruktorami i wypożyczalniach sprzętu (do 20%). W ofercie touroperatora znajdziemy także propozycje ze skipassem w cenie. Jak co roku mocną stroną biura podróży będzie oferta rodzinna - w ponad 400 ośrodkach Neckermann zapewni bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat. Na kupujących zimową ofertę wcześniej czekają nawet 35% rabaty oraz pakiet dodatkowych korzyści m.in.: gwarancja najniższej i niezmiennej ceny, opcja flex pozwalająca na dowolną zmianę rezerwacji czy najniższa na rynku zaliczka.

Preferencje dotyczące wyjazdów narciarskich Polaków nie zmieniają się znacząco na przestrzeni lat. Królują Alpy. Ponad 80 proc. wyjeżdżających z Neckermannem wybiera stoki we Włoszech i w Austrii. Główny powód to gwarancja śniegu, ale turyści doceniają też dobrą infrastrukturę, świetną kuchnię oraz wygodny dojazd. Coraz chętniej narciarze wybierają obiekty o wyższym standardzie i z wyżywieniem. Średni koszt wyjazdu za granicę wynosi w tym roku 1294 zł na osobę. Więcej informacji na temat trendów narciarskich w specjalnym raporcie Neckermanna: Wyjazdy narciarskie Polaków w sezonie Zima 2018/19