Thomas Cook rozwija Cook’s Club – 10 nowatorskich hoteli w ofercie Neckermanna!

Data publikacji: 19.09.2018 | Autor: Magdalena Plutecka
Thomas Cook, jeden z największych koncernów turystycznych na świecie, do którego w Polsce należy Neckermann Podróże, potwierdził, iż w 2019 r. otworzy kolejnych osiem hoteli marki Cook’s Club. Z dwoma kolejnymi obiektami prowadzone są zaawansowane rozmowy. Dzięki nowym otwarciom w Hiszpanii, Grecji, Turcji, Włoszech, Egipcie, Gambii i Bułgarii łączna liczba hoteli Cook's Club wzrośnie do 11 hoteli o łącznej liczbie prawie 2000 pokoi. Wszystkie będą dostępne w ofercie Neckermann Podróże, który już rozpoczął sprzedaż oferty na lato 2019.

Cook's Club Kreta

Nowatorski koncept Cook’s Club przenosi miejski styl życia do wakacyjnych kurortów łącząc nowoczesny design z doskonałym jedzeniem i drinkami, w tym restauracją w stylu street-food i niepowtarzalną atmosferą relaksu przy muzyce serwowanej przez topowych DJ-ów. Pierwszy hotel pod marką Cook's Club, który został otwarty w czerwcu tego roku w Hersonissos na Krecie już zyskał sympatię klientów (obłożenie w sezonie letnim wyniosło 93%).
Cook's Club wejście
Enric Noguer, dyrektor Thomas Cook Hotels & Resorts, powiedział: "Już po pierwszych miesiącach było jasne, że nowa koncepcja podoba się naszym klientom. Wiemy, że to działa, i że stworzyliśmy markę, która poprzez połączenie nowoczesnego wzornictwa i odzwierciedlenie tego, co najlepsze w kulturze miejskiej - w jedzeniu, napojach i muzyce - w popularnym kurorcie nadmorskim, może zaciekawić zupełnie nowy typ klientów. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów i widzimy, że są gotowi zapłacić trochę więcej za wakacje, które lepiej pasują do ich stylu życia. Popyt na tego typu hotele rośnie, więc planujemy otwarcie kolejnych 10 w przyszłym roku. Czekamy z niecierpliwością na powitanie dziesiątek tysięcy nowych klientów w naszych nowych hotelach Cook's Club latem przyszłego roku".

Pierwsze nowe hotele Cook’s Club zostaną otwarte już w maju 2019 a kolejne w następnych letnich miesiącach. Rozwój własnych marek hotelowych skierowanych do różnych grup klientów jest kluczowym elementem strategii grupy Thomas Cook. Portfolio touroperatora obejmuje osiem marek, w tym m.in.: sieć komfortowych hoteli SENTIDO dla wymagających klientów, ośrodki premium dla rodzin Sunwing i obiekty tylko dla dorosłych Sunprime. To pozwala znaleźć się Thomas Cook Hotels & Resorts w pierwszej 50-tce największych firm hotelarskich na świecie z około 40 000 pokoi w 47 miejscach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowo-Wschodniej i Afryce Północnej.

O Cook’s Club

Cook's Club basen
Cook’s Club to koncept hotelowy, który przenosi miejski styl życia do wakacyjnych kurortów. Skierowany jest do nowego pokolenia turystów, które przywiązując wagę do budżetu, chce spędzać wakacje w hotelach o świetnym designie i oferujących wyśmienite jedzenie. Cook’s Club to także stylowe i proste pokoje, niezobowiązująca atmosfera i doskonała muzyka w tle serwowana przez topowych DJ-ów. Centralnym punktem hotelu jest basen, przy którym goście spotykają się, aby odpocząć lub świętować. Samoobsługowa restauracja Cantina serwuje popularne street-food z całego świata i lokalne specjały, od zdrowych dań wegańskich po klasyczne potrawy, natomiast bar Captain Cook serwuje najwyższej jakości koktajle autorstwa berlińskiego barmana.