Neckermann szkolił Agentów z dynamicznego pakietowania w Modlinie

Data publikacji: 15.03.2019 | Autor: Magdalena Plutecka
Neckermann od kilku tygodni z sukcesem sprzedaje wyjazdy oparte o dynamiczne pakietowanie, które powstają na przelotach liniowych i tanich linii lotniczych z oferty Ryanaira. Touroperator jako jedyny na rynku dzięki wdrożeniu nowoczesnych technologii umożliwia rezerwację w czasie rzeczywistym, bez potrzeby potwierdzania rezerwacji. Klienci mogą dowolnie skomponować swój wyjazd, łącząc sprawdzone i jakościowe hotele z najdogodniejszymi połączeniami uwzględniającymi aktualne promocje linii lotniczych.

Lotnisko Modlin
Podczas specjalnego szkolenia, które odbyło się 13 marca na lotnisku Warszawa – Modlin, agenci touroperatora dowiedzieli się więcej o nowy produkcie i zasadach rezerwacji oferty dynamicznej. Nie bez powodu touroperator wybrał na spotkanie takie miejsce. Modlin to pierwsze międzynarodowe lotnisko w Polsce stworzone przede wszystkim z myślą o przewoźnikach niskokosztowych i czarterowych. Korzystając z tanich połączeń Ryanaira z Modlina już w sezonie zimowym można zaplanować wypoczynek z Neckermannem w takich miejscach jak Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura), Majorka, hiszpańskie wybrzeża: Costa del Sol i Costa Blanca, na Malcie, a w sezonie letnim także w Bułgarii, Portugalii, wyspach greckich Korfu i Kreta oraz na półwyspie Chalkidiki.
W szkoleniu udział wzięło ponad 80 agentów, którzy przetestowali wygodne połączenie na lotnisko ModlinBusem przejeżdżając z centrum Warszawy do Modlina w niecałe 40 min. Na spotkaniu obecni byli również Maciej Nykiel, prezes Neckermanna i Leszek Chorzewski, prezes Lotniska Warszawa-Modlin, który opowiedział o planach rozwojowych. Władze samorządowe Mazowsza ogłosiły właśnie, że dofinansują lotnisko sumą 50 milionów złotych co pozwoli postawić dodatkowy tymczasowy (na 10 lat) terminal i powiększyć płytę lotniska, tak, by mogło na niej lądować więcej samolotów. To zwiększy przepustowość Modlina z obecnych 3 milionów pasażerów rocznie do 6 milionów.

Podczas szkolenia dyrektor handlowy Artur Rezner przedstawiał atuty, jakie jego zdaniem wyróżniają Neckermanna we współpracy z agentami. Wśród nich wymieniał stabilność i bezpieczeństwo, jakie zapewnia swoim kontrahentom. Rezner przekonywał, że przyszłość turystyki leży w dynamicznym pakietowaniu, ponieważ klienci są coraz bardziej wymagający i szukają wyjazdów w pełni dopasowanych do ich potrzeb. Taką ofertę ma Neckermann, który obok dogodnych połączeń lotniczych i hoteli zapewnia przejazd z lotniska do hotelu i opiekę w miejscu wypoczynku.

Podczas spotkanie z agentami w Modlinie nie zabrakło loterii wizytówkowej z nagrodami w postaci biletów lotniczych a także przejażdżki po torze sportowo-treningowym Modlin. Uczestnicy szolenia mieli także okazję zwiedzić lotnisko. Goście Neckermanna poznali tajniki funkcjonowania portu lotniczego i tereny na co dzień niedostępne dla pasażerów. W programie wycieczki było m.in. odwiedzenie okolic płyty postojowej, siedziby Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej oraz bazy sokolnika.

Kolejne spotkanie z Neckermannem już 21 marca - touroperator zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będzie można przyjść do centrali firmy w Warszawie, poznać jej działy, pracowników i napić się dobrej kawy.
Prezentacja Modlin
Media o szkoleniu z pakietowania dynamicznego i wylotach z Neckermannem z Modlina:

Turystyka RP
Wasza Turystyka
Wiadomości Turystyczne