Wrześniowe Brunche z Neckermannem

Data publikacji: 05.09.2019 | Autor: Ewelina Żółkowska
Neckermann już w czerwcu, jako jeden z pierwszych touroperatorów rozpoczął sprzedaż FIRSTBOOK® - Lato 2020. Aby przybliżyć swoim Agentom ofertę na przyszłoroczne wakacje, biuro podróży zorganizowało cykl wrześniowych Brunchy z Neckermannem.

3 września b.r. rozpoczął się cykl szkoleń dla agentów. W ramach spotkań przedstawiciele Neckermanna odwiedzają 30 miast i dbają, by każdy ze sprzedawców zapoznał się z wyjątkowymi nowościami, najpopularniejszymi kierunkami oraz benefitami wynikającymi ze współpracy. Szczególna uwaga poświęcana jest rozszerzonej ofercie destynacji oraz zwiększonej ilości wylotów z lotnisk lokalnych, takich jak Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Rzeszów, Warszawa-Modlin oraz z dwóch głównych czarterowych portów lotniczych Warszawa-Okęcie i Katowice.
Wrześniowe Brunche
- Cykl jesiennych brunchy został zaplanowany na cały wrzesień, w 30 miastach dla około 1800 naszych partnerów. Spotkania w największych miastach Polski i kameralnej atmosferze umożliwiają wymianę opinii, budowanie relacji oraz wsłuchanie się w potrzeby Agentów. Podczas wrześniowych brunchy, każdy ze sprzedawców otrzyma szereg materiałów oraz nowe katalogi z ofertą na wczasy 2020. - podkreśla Artur Rezner, Commercial Director Neckermann Polska.

Na lato 2020 Neckermann oferuje ponad 70 słonecznych kierunków oraz niemal 15000 obiektów dostępnych w ofercie lotniczej oraz z dojazdem własnym. Na wczasy 2020 można zarezerwować popularne destynacje basenu Morza Śródziemnego, takie jak Bułgaria, Włochy, Turcja, greckie wyspy, Egipt, Maroko, Tunezja oraz Hiszpania wraz z Wyspami Kanaryjskimi i Majorką, a także wybrać się w dalszą, egzotyczną podróż do wielu destynacji, m.in Tajlandii, Indonezji, na Mauritius, Kubę czy Dominikanę. Nowością w ofercie są wyloty na Kostarykę i Bali.
Przy rezerwacji w drugim etapie promocji, trwającym do 30 września b.r., każdy może liczyć na bogaty pakiet korzyści. Neckermann oferuje wyloty z 11 lotnisk lokalnych, rabaty do -60%, najniższą na polskim rynku zaliczkę wynoszącą 5% czy parking w cenie na większości lotnisk.

Klienci mają zagwarantowaną bezkosztową zmianę rezerwacji, niezmienność ceny, rabaty dla stałych Kientów -2%, przyjaciół, seniorów i nowożeńców, pobyt dzieci gratis oraz zawarte w cenie dodatkowe ubezpieczenie z klauzulą alkoholową.
Wrześniowe Brunche