Z Neckermannem z Olsztyna do Burgas

Neckermann jako jedyny touroperator będzie latał na wakacje 2019 z olsztyńskiego lotniska Szymany. Biuro podróży wynajęło linię lotniczą Bulgarian Air Charter, żeby w przyszłym roku wozić z nią swoich klientów z Olsztyna do Bułgarii nad Morze Czarne. 19 grudnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia nowego połączenia.

Zobacz więcej

Z Łodzi polecimy na Dominikanę i do Bułgarii!

Od 7 listopada można będzie polecieć z Neckermannem z Łodzi na Dominikanę a od czerwca także do Bułgarii. Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez lotnisko Lublinek Prezes Neckermann Podróże Maciej Nykiel oraz Anna Midera, Prezes Portu Lotniczego w Łodzi poinformowali dziennikarzy o nowych rejsach z Neckermannem.

Zobacz więcej

Tanie bilety lotnicze – Neckermann w Dzień Dobry TVN

Jak kupić tanio bilet lotniczy? Które wakacyjne kierunki są teraz w najlepszych cenach i na co zawracać uwagę przy rezerwacji biletu. Maciej Nykiel, Prezes Neckermann Podróże, był gościem programu „Dzień dobry TVN”. Sprawdź co radzi ekspert!

Zobacz więcej

Gdzie warto jechać na wakacje 2018? Grecja, Hiszpania czy Chorwacja? Neckermann w TVN!

Podpowiadamy, gdzie w tym roku jechać na wakacje. Gdzie jest bezpiecznie, i które miejsca lubią Polacy. Gościem „Dzień dobry TVN” był Maciej Nykiel prezes Neckermann Podróże.

Zobacz więcej

Rodzinne wakacje za granicą – kiedy rezerwować i gdzie jechać w 2018? Neckermann Podróże dla agencji informacyjnej Newseria.

Kiedy najlepiej rezerwować rodzinne wakacje? Gdzie jechać z dziećmi na urlop za granicę? Turcja, Bułgaria a może Włochy – Neckermann Podróże dla Newserii.

Zobacz więcej