Media o nas

Neckermann partnerem tegorocznego badania dotyczącego planów wakacyjnych Polaków

6.06.2019 odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowano raport dotyczący planów wakacyjnych Polaków na lato 2019.

Zobacz więcej

Poznań z najlepszą siatką połączeń wakacyjnych na Karaiby

Biuro Podróży Neckermann po raz kolejny zaprezentowało ofertę na zimowy wypoczynek 2019/2020 w ramach cyklu „Śniadania z sercem”.

Zobacz więcej

Neckermann stawia na omnichannel! Nowy program dla Agentów

Neckermann wprowadza kolejny kanał dystrybucji dla Agentów – omnichannel. Przeczytaj, na czym polega nowy projekt touroperatora.

Zobacz więcej

Neckermann na V Forum Promocji Turystycznej!

Neckermann wziął udział w V Forum Promocji Turystycznej organizowanym przez portal branżowy WaszaTurystyka.pl i centrum wiedzy o wodzie Hydropolis. Wydarzenie odbyło się 10 kwietnia 2019 roku we Wrocławiu.

Zobacz więcej

Prezes Neckermann Podróże wystąpi podczas V Forum Promocji Turystycznej

Prezes naszej firmy, Maciej Nykiel, będzie jednym z prelegentów na tegorocznej edycji FPT. Na wydarzeniu zostaną poruszone tematy różnych metod promocji turystyki wodnej w Polsce czy nowoczesnych form promocji biur podróży.

Zobacz więcej

Dynamiczny rozwój Neckermann Podróże. Przeczytajcie rozmowę z prezesem firmy Maciejem Nykielem

Sprzedaż wycieczek w Neckermann Podróże wciąż wzrasta. Podczas tegorocznych targów ITB Berlin zapytano prezesów największych biur podróży oraz różnych specjalistów o efekty targowych spotkań.

Zobacz więcej

Dzień Otwarty 2019 w Neckermannie!

Odwiedzający Neckermanna Agenci mogli zwiedzić siedzibę, spotkać się z prezesem i szefami działów oraz poznać pracę zespołu Neckermann Podróże.

Zobacz więcej

Neckermann jeszcze bliżej swoich Agentów

Dzień Otwarty w Neckermann
Dlaczego w czasach digitalizacji sprzedaży warto inwestować w stacjonarną, zewnętrzną sieć agencyjną? Jakie są korzyści ze współpracy z Neckermannem? Maciej Nykiel, prezes Neckermann Podróże udzielił wywiadu dwutygodnikowi Wiadomości Turystyczne.

Zobacz więcej

Neckermann szkolił Agentów z dynamicznego pakietowania w Modlinie

Prezentacja Modlin
Neckermann od kilku tygodni z sukcesem sprzedaje wyjazdy oparte o dynamiczne pakietowanie, które powstają na przelotach liniowych i tanich linii lotniczych z oferty Ryanaira. Touroperator jako jedyny na rynku dzięki wdrożeniu nowoczesnych technologii umożliwia rezerwację w czasie rzeczywistym, bez potrzeby potwierdzania rezerwacji.

Zobacz więcej

Z Neckermannem z Olsztyna do Burgas

Z Olsztyna do Burgas
Neckermann jako jedyny touroperator będzie latał na wakacje 2019 z olsztyńskiego lotniska Szymany. Biuro podróży wynajęło linię lotniczą Bulgarian Air Charter, żeby w przyszłym roku wozić z nią swoich klientów z Olsztyna do Bułgarii nad Morze Czarne. 19 grudnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia nowego połączenia.

Zobacz więcej

Z Łodzi polecimy na Dominikanę i do Bułgarii!

Z Łodzi polecimy na Dominikanę i do Bułgarii!
Od 7 listopada można będzie polecieć z Neckermannem z Łodzi na Dominikanę a od czerwca także do Bułgarii. Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez lotnisko Lublinek Prezes Neckermann Podróże Maciej Nykiel oraz Anna Midera, Prezes Portu Lotniczego w Łodzi poinformowali dziennikarzy o nowych rejsach z Neckermannem.

Zobacz więcej

Tanie bilety lotnicze – Neckermann w Dzień Dobry TVN

Tanie bilety lotnicze
Jak kupić tanio bilet lotniczy? Które wakacyjne kierunki są teraz w najlepszych cenach i na co zawracać uwagę przy rezerwacji biletu. Maciej Nykiel, Prezes Neckermann Podróże, był gościem programu „Dzień dobry TVN”. Sprawdź co radzi ekspert!

Zobacz więcej

Gdzie warto jechać na wakacje 2018? Grecja, Hiszpania czy Chorwacja? Neckermann w TVN!

Wakacje 2018 - TVN
Podpowiadamy, gdzie w tym roku jechać na wakacje. Gdzie jest bezpiecznie, i które miejsca lubią Polacy. Gościem „Dzień dobry TVN” był Maciej Nykiel prezes Neckermann Podróże.

Zobacz więcej

Rodzinne wakacje za granicą – kiedy rezerwować i gdzie jechać w 2018? Neckermann Podróże dla agencji informacyjnej Newseria.

Rodzinne wakacje za granicą
Kiedy najlepiej rezerwować rodzinne wakacje? Gdzie jechać z dziećmi na urlop za granicę? Turcja, Bułgaria a może Włochy – Neckermann Podróże dla Newserii.

Zobacz więcej