Z Łodzi polecimy na Dominikanę i do Bułgarii!

Data publikacji: 23.10.2018
Od 7 listopada można będzie polecieć z Neckermannem z Łodzi na Dominikanę a od czerwca także do Bułgarii. Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez lotnisko Lublinek Prezes Neckermann Podróże Maciej Nykiel oraz Anna Midera, Prezes Portu Lotniczego w Łodzi poinformowali dziennikarzy o nowych rejsach z Neckermannem.

Pasażer, który wykupi wycieczkę na Dominikanę, poleci z Łodzi samolotem Lufthansy do Monachium. Tam przesiądzie się do samolotu linii Condor, którym odbędzie dalszą podróż na lotnisko Punta Cana na Dominikanie. Condor to komfortowa linia lotnicza należąca do jednego z największych koncernów turystycznych na świecie Thomas Cook, którego częścią jest Neckermann. Pasażerowie odprawią się w Łodzi, bagaż nadadzą w Łodzi, a odbiorą na Dominikanie. Podczas rejsów mają zapewnione posiłki. Godziny przesiadek zostały tak dopasowane, by nie czekać zbyt długo na kolejny lot.

-„Bardzo cieszy nas współpraca z Neckermannem i propozycja wyjazdów na Dominikanę. Tak egzotycznej oferty, w dodatku w sezonie zimowym, łódzkie lotnisko jeszcze nie miało. Mam nadzieję, że nasi pasażerowie chętnie będą latać na Karaiby” - powiedziała Anna Midera, Prezes Portu Lotniczego w Łodzi.

Maciej Nykiel, prezes Neckermann Podróże: - „Cieszymy się, że możemy zaoferować mieszkańcom województwa łódzkiego nowe, atrakcyjne kierunki wakacyjne z bezpośrednim wylotem z ich rodzimego lotniska - mówi Maciej Nykiel, Prezes Neckermann Podróże.- Łódź ma ogromny, nieodkryty potencjał, a lokalne lotnisko dysponuje doskonałą infrastrukturą do organizacji lotów wakacyjnych. Oprócz Dominikany i Bułgarii łodzianie polecą z nami z Lublinka także do Tajlandii, Singapuru, na Malediwy a także do wielu miast Europy na City Breaks m.in. do Paryża, Wiednia, Rzymu, Nicei, Neapolu czy Madrytu.”

Neckermann stawia na Lublinek

Łódzkie lotnisko i Biuro Podróży Neckermann mają także plany na sezon wakacyjny w 2019 roku. Po raz pierwszy w Łodzi Neckermann podstawi swój samolot czarterowy. Od 18 czerwca można będzie polecieć z Lublinka także do Burgas.

Mieszkańcy Łodzi i regionu będą mieli większe możliwości organizacji wakacyjnego wypoczynku, ponieważ do Bułgarii można teraz polecieć także na pięć lub dziesięć dni, oprócz tradycyjnych tygodnia lub dwóch dostępnych w dotychczasowej ofercie biur podróży. Latem do Burgas można będzie polecieć we wtorek, a wrócić w kolejny piątek, po 10 dniach pobytu.
„Jesteśmy jednym z największych organizatorów wypoczynku na czarnomorskim wybrzeżu. Fanatyczne plaże, krótki przelot i bardzo dobry stosunek ceny do jakości to główne atuty Bułgarii, która jest jednym z najpopularniejszych kierunków wypoczynku, w tym zdecydowanym numerem jeden wśród rodzin. Tylko w rejonie Słonecznego Brzegu oferujemy ponad 80 hoteli, w tym pięć klubów Lollo&Bernie z polskimi animatorami” – mówi Maciej Nykiel, prezes Neckermann Podróże.

„Zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu wakacjami w Bułgarii podczas ostatnich wakacji przełożyło się na bogatszą ofertę, którą touroperatorzy przygotowali na kolejne lato. Trzy samoloty tygodniowo do Burgas spowodują, że długość wypoczynku w Bułgarii można będzie „uszyć” na swoją miarę, niekoniecznie wyjeżdżając na tydzień lub dwa” – zauważa Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi.