Pracuj w świecie wakacji!

Każdego roku koncern Thomas Cook organizuje wakacje dla ponad 20 milionów klientów z całej Europy, w tym ok. 120 tysięcy klientów z Polski, gdzie reprezentowany jest przez prestiżową markę Neckermann Podróże.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług na każdym etapie ich podróży, aby urlop z nami stał się wyjątkowym przeżyciem.

Do pracy w krajach południowej Europy na sezon Lato 2019 poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Animator Dziecięcy

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów Neckermann Podróże na najwyższym poziomie
  • Opracowywanie i prowadzenie urozmaiconego programu zajęć animacyjnych dla dzieci w wieku 3-11 lat w Klubie Lollo&Bernie
  • Prowadzenie Mini Disco dla dzieci
  • Towarzyszyszenie dzieciom podczas wybranych imprez fakultatywnych
  • (w zależności od potrzeb)
  • Aktywny udział w hotelowym programie animacyjnym (w zależności od potrzeb)

Wymagania i pożądane cechy kandydatów:

  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność min. od 15. czerwca do 15. września 2019
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Pozytywne nastawienie, entuzjazm i kreatywność
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w międzynarodowym zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność
  • Punktualność i dyscyplina

Oferujemy

  • Pracę u światowego pioniera turystyki zorganizowanej
  • 2 dni wolne w tygodniu!
  • Profesjonalne, bezpłatne szkolenie za granicą
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz pokrycie kosztów podróży służbowych
  • Ubezpieczenie
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie
  • Zdobycie doświadczenia za granicą
Miejsce pracy
W zagranicznych destynacjach w zależności od zapotrzebowania, np. w Bułgarii, Grecji, we Włoszech

Aplikuj teraz i rozpocznij przygodę swojego życia z Thomas Cook!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.