Pracuj w świecie wakacji!

Biuro Podróży Neckermann Podróże należące do grupy Thomas Cook, jednej z największych firm w branży turystycznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Turystyki ( Contact Center )

Miejsce pracy: centrala firmy w Warszawie

Opis czynności:

 • kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych przez telefon/e-mail
 • pozyskiwanie nowych i dbanie o stałych Klientów
 • rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych
 • sprzedaż usług dodatkowych do pakietów wakacyjnych
 • wsparcie procesów w rezerwacjach online na stronie internetowej

Profil kandydata:

 • doświadczenie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży ofert turystycznych
 • znajomość systemów rezerwacyjnych biura podróży
 • wykształcenie min. średnie
 • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
 • umiejętność pracy w zespole
 • sumienność, dobra organizacja pracy własnej
 • dyspozycyjność (różne godziny pracy/także w weekendy)
Mile widziana znajomość języka angielskiego, systemu rezerwacyjnego MerlinX i oferty Neckermann Podróże.

Oferujemy:

 • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym
 • możliwości szkoleń
 • wyjazdy zagraniczne w ramach podnoszenia kwalifikacji
 • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • pakiet benefitów
 • pracę w centrali firmy w centrum Warszawy

Nasz zespół to fajni ludzie i chcemy żeby było nas więcej!


Jeśli jesteś podobny do nas i potrafisz zrealizować te zadania prosimy - prześlij swoje CV ze zdjęciem w języku polskim na adres pracacc@neckermann.pl Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 94 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 94 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@neckermann.plTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem ado@neckermann.pl