Biuro Podróży Neckermann poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Turystyki (Help Desk)

Miejsce pracy: Centrala firmy w Warszawie

Poszukujemy:

  • osób chętnych do pracy i zaangażowanych w powierzone obowiązki
  • lubiących pracę z ludźmi, otwartych i działających zespołowo

Zadania:

  • kompleksowa obsługa Agentów turystycznych (telefon/e-mail)
  • aktywna pomoc przy rezerwacji imprez i obsługa posprzedażowa

Od kandydata oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia
  • przynajmniej roku doświadczenia w pracy w branży turystycznej w dziale sprzedaży
  • znajomości pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)
  • znajomości systemów rezerwacyjnych (np. MerlinX)
  • znajomości geografii świata i popularnych kierunków wakacyjnych, w tym oferty Neckermann Podróże
  • dobrej znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • dyspozycyjności
  • gotowości do wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych
  • wysokiej kultury osobistej

Nasz zespół to fajni ludzie i chcemy żeby było nas więcej!

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • pracę z fantastycznymi ludźmi
  • liczne wyjazdy study tour
  • pakiet socjalny

Jeśli nasze ogłoszenie jest dla Ciebie interesujące i chcesz porozmawiać o warunkach współpracy, prosimy o przesłanie CV na adres pracahd@neckermann.pl Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.