Bułgaria

Bułgaria wakacje lato 2020

Spędź wakacje 2020 w Bułgarii. Bułgaria last minute, a może Bułgaria all inclusive - sam zdecyduj i zaplanuj swoje idealne wakacje. Dlaczego warto wybrać Bułgarię na lato 2020? W Bułgarii na pewno znajdziesz coś dla siebie. Uwielbiane przez turystów Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg są idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi. Słoneczny Brzeg swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowemu piaskowi w słoneczno-złotym odcieniu. W Sveti Vlas znajduje się przystań jachtowa i miejsce, gdzie możesz wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Jeśli szukasz ciekawych miejsc do zwiedzenia, w Bułgarii możesz zobaczyć zabytki znajdujące się na liście UNESCO, takie jak Skalne cerkwie w Iwanowie czy Jeździec z Madary.
All Inclusive
Bułgaria All Inclusive

Wybierz Bułgarię all inclusive i odkryj wszystkie smaki bułgarskiej kuchni. Masz gwarancję minimum 3 posiłków dziennie wraz z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Co więcej, czeka na Ciebie mnóstwo dostępnych udogodnień, jakie oferuje Twój hotel. Bułgaria all inclusive to możliwość skosztowania słynnej szopskiej sałatki, sera sirene, chłodnika tarator, warzywnego gulaszu gjuwecz, kebabczy, a do tego doskonałego wina czy rakiji.

Dla rodzin
Bułgaria Rodzinne Wakacje

Sprawdź najlepsze oferty na wakacje 2020 w Bułgarii z rodziną! Aż w 5 rodzinnych hotelach w Słonecznym Brzegu, Albenie i Primorsku, czeka na Was profesjonalna opieka polskich animatorów w ramach Lollo & Bernie Kids Club. Maluchy nie będą się nudzić podczas warsztatów kreatywnych, Mini Disco czy edukacji na temat środowiska podczas zajęć Let’s Go Green. Czekają na Was również rozległe plaże z łagodnym zejściem do morza, bałkańskie krajobrazy i bogactwo folkloru. Od wakacji w Bułgarii 2020 dzieli Was tylko 2 godzinny lot.

Najlepsze hotele
Najlepsze hotele

Komfortowe hotele i apartamenty w połączeniu all inclusive to gwarancja udanych wakacji w Bułgarii. W Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu znajdują się hotele z sieci smartline położone blisko plaży – wysoka jakość za niewielkie pieniądze. W Nessebar znajdziesz elegancki i komfortowy hotel SENTIDO Bilyana Beach – na wakacje bez dzieci. Stawiasz na wakacyjny chillout i dobrą muzykę podczas wakacji 2020 – wybierz nowoczesny Cook’s Club Sunny Beach, który jest położony 250 m od 9-kilometrowej piaszczystej plaży w Słonecznym Brzegu. Wiesz już gdzie spędzisz wakacje w Bułgarii 2020?