Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Bułgaria
Spędź wakacje 2019 w słonecznej Bułgarii! Bułgaria last minute, a może Bułgaria all inclusive – zaprojektuj swoje wymarzone wakacje i spędź lato w Bułgarii tak jak lubisz najbardziej! Bułgaria podbiła serca Polaków i stała się idealnym miejscem na wakacje dla spragnionych rozrywki, dla par oraz dla rodzin z dziećmi. Które miejsce wybrać na wakacje 2019 w Bułgarii? Złote Piaski to jeden z najpiękniejszych kurortów na czarnomorskim wybrzeżu. Słoneczny Brzeg swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowemu piaskowi w słoneczno-złotym odcieniu, który tworzy imponujące, rozległe plaże. Natomiast w Sveti Vlas znajduje się przystań jachtowa, a także wypożyczalnie sprzętu do uprawiania sportów wodnych.
Sprawdź także malowniczy Nessebar, Pomorie w którym przez cały rok możesz skorzystać z zabiegów błotnych, jedno z najstarszych miast Bułgarii, czyli Sozopol lub Primorsko - idealne dla miłośników sportów wodnych na lato 2019 w Bułgarii! Wylot do Bułgarii z lokalnego lotniska? – czemu nie! Ty wybierasz najlepszą dla siebie ofertę na lato 2019 w Bułgarii, my zadbamy o wyjątkową jakość Twoich wakacji!

All Inclusive
All Inclusive

Wybierz Bułgarię all inclusive, by poznać wszystkie smaki bułgarskiej kuchni podczas wakacji 2019! Szopska sałatka, ser sirene, nadziewana papryka, grillowane ryby i owoce morza, chłodnik tarator, warzywny gulasz gjuwecz, wieprzowe lub wołowe kebabcze i gęsty jogurt – w kuchni bułgarskiej zarówno miłośnik mięsnych potraw, jak i wegetarianin znajdzie coś dla siebie. Bułgaria to także doskonałe wina oraz rakija, najczęściej wytwarzana z brzoskwiń, śliwek i winogron. Wybierając Bułgarię all inclusive masz gwarancję min. 3 posiłków dziennie z regionalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi w cenie, oraz dostęp do licznych udogodnień, jakie oferuje Twój hotel. Wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów!

Dla rodzin
Dla rodzin

Już dziś sprawdź najlepsze hotele na wakacje z dziećmi w Bułgarii! Rozległe plaże z łagodnym zejściem do morza, bałkańskie krajobrazy, bogactwo folkloru oraz krótki przelot sprawiają, że Bułgaria to idealny kierunek na lato 2019 dla małych i dużych turystów! Chcąc sprostać wymaganiom Twojej pociechy przygotowaliśmy wyjątkowy program animacyjny z profesjonalną opieką polskich animatorów w ramach Lollo & Bernie Kids Club w 8 najlepszych hotelach w Bułgarii. Atrakcyjne warsztaty kreatywne, mini disco oraz edukacja na temat środowiska podczas zajęć Let’s Go Green to wszystko, co znajdziesz wybierając jeden z rodzinnych hoteli na wakacje 2019 w Bułgarii. Lollo & Bernie Kids Club jest obecny w najlepszych rodzinnych hotelach w Bułgarii przez min. 5 dni w tygodniu - 2h przed południem i 2h po południu.

Najlepsze hotele
Najlepsze hotele

Wybierz jeden z naszych najlepszych hoteli na słoneczne wakacje 2019 w Bułgarii! Komfortowe hotele i apartamenty z atrakcyjną opcją all inclusive w Bułgarii spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu znajdują się położone blisko plaży hotele sieci smartline, które oferują wysoką jakość za niewielkie pieniądze. W Nessebar znajdziesz elegancki i komfortowy SENTIDO Bilyana Beach tylko dla dorosłych. Dla nowego pokolenia turystów świetnym wyborem będzie nowoczesny Cook’s Club Sunny Beach, położony zaledwie 250 m od 9-kilometrowej piaszczystej plaży w Słonecznym Brzegu. Sprawdź naszą ofertę i spędź wakacje 2019 w Bułgarii tak jak lubisz najbardziej!

Polecamy w Bułgarii