Bułgaria

Bułgaria wakacje lato 2019

Spędź wakacje 2019 w słonecznej Bułgarii! Bułgaria last minute, a może Bułgaria all inclusive – zaprojektuj swoje wymarzone wakacje i spędź lato w Bułgarii tak jak lubisz najbardziej! Bułgaria podbiła serca Polaków i stała się idealnym miejscem na wakacje dla spragnionych rozrywki, dla par oraz dla rodzin z dziećmi. Które miejsce wybrać na wakacje 2019 w Bułgarii? Złote Piaski to jeden z najpiękniejszych kurortów na czarnomorskim wybrzeżu. Słoneczny Brzeg swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowemu piaskowi w słoneczno-złotym odcieniu, który tworzy imponujące, rozległe plaże. Natomiast w Sveti Vlas znajduje się przystań jachtowa, a także wypożyczalnie sprzętu do uprawiania sportów wodnych.
All Inclusive
All Inclusive

Wybierz Bułgarię all inclusive, by poznać wszystkie smaki bułgarskiej kuchni podczas wakacji 2019! Szopska sałatka, ser sirene, nadziewana papryka, grillowane ryby i owoce morza, chłodnik tarator, warzywny gulasz gjuwecz, wieprzowe lub wołowe kebabcze i gęsty jogurt – w kuchni bułgarskiej zarówno miłośnik mięsnych potraw, jak i wegetarianin znajdzie coś dla siebie. Bułgaria to także doskonałe wina oraz rakija, najczęściej wytwarzana z brzoskwiń, śliwek i winogron. Wybierając Bułgarię all inclusive masz gwarancję min. 3 posiłków dziennie z regionalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi w cenie, oraz dostęp do licznych udogodnień, jakie oferuje Twój hotel. Wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów!

Dla rodzin
Dla rodzin

Już dziś sprawdź najlepsze hotele na wakacje z dziećmi w Bułgarii! Rozległe plaże z łagodnym zejściem do morza, bałkańskie krajobrazy, bogactwo folkloru oraz krótki przelot sprawiają, że Bułgaria to idealny kierunek na lato 2019 dla małych i dużych turystów! Chcąc sprostać wymaganiom Twojej pociechy przygotowaliśmy wyjątkowy program animacyjny z profesjonalną opieką polskich animatorów w ramach Lollo & Bernie Kids Club w 8 najlepszych hotelach w Bułgarii. Atrakcyjne warsztaty kreatywne, mini disco oraz edukacja na temat środowiska podczas zajęć Let’s Go Green to wszystko, co znajdziesz wybierając jeden z rodzinnych hoteli na wakacje 2019 w Bułgarii. Lollo & Bernie Kids Club jest obecny w najlepszych rodzinnych hotelach w Bułgarii przez min. 5 dni w tygodniu - 2h przed południem i 2h po południu.

Najlepsze hotele
Najlepsze hotele

Wybierz jeden z naszych najlepszych hoteli na słoneczne wakacje 2019 w Bułgarii! Komfortowe hotele i apartamenty z atrakcyjną opcją all inclusive w Bułgarii spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu znajdują się położone blisko plaży hotele sieci smartline, które oferują wysoką jakość za niewielkie pieniądze. W Nessebar znajdziesz elegancki i komfortowy SENTIDO Bilyana Beach tylko dla dorosłych. Dla nowego pokolenia turystów świetnym wyborem będzie nowoczesny Cook’s Club Sunny Beach, położony zaledwie 250 m od 9-kilometrowej piaszczystej plaży w Słonecznym Brzegu. Sprawdź naszą ofertę i spędź wakacje 2019 w Bułgarii tak jak lubisz najbardziej!

Polecamy w Bułgarii