Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Bułaria
Bułgaria podbiła serca Polaków i stała się idealnym miejscem na wakacje dla spragnionych rozrywki, dla par oraz dla rodzin z dziećmi. Które miejsce wybrać na wakacje 2019 w Bułgarii? Złote Piaski to jeden z najpiękniejszych kurortów na czarnomorskim wybrzeżu. Słoneczny Brzeg swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowemu piaskowi w złotym odcieniu, który tworzy imponujące plaże. Natomiast w Sveti Vlas znajduje się przystań jachtowa, a także wypożyczalnie sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Czy może Nessebar, Pomorie, Sozopol lub Primorsko na lato 2019 w Bułgarii?
Nessebar w obwodzie Burgas leży na niewielkim półwyspie na wybrzeżu Morza Czarnego. W Pomorie przez cały rok organizowane są zabiegi błotne. Jedno z najstarszych miast Bułgarii, czyli Sozopol, to przede wszystkim dwie fantastyczne plaże: Północna i Południowa. Dla miłośników sportów wodnych idealnym miejscem na lato 2019 w Bułgarii będzie Primorsko. Bułgaria all inclusive? Bułgaria last minute?Wylot do Bułgarii z lokalnego lotniska? - Ty wybierasz najlepszą dla siebie ofertę na lato 2019 w Bułgarii!

All Inclusive
All Inclusive

Aby w pełni rozkoszować się bułgarską kuchnią wybierz opcję all inclusive! Szopska sałatka, ser sirene, nadziewana papryka, grillowane ryby i owoce morza, chłodnik tarator, warzywny gulasz gjuwecz, wieprzowe lub wołowe kebabcze i gęsty jogurt – w kuchni bułgarskiej zarówno miłośnik mięsnych potraw, jak i wegetarianin znajdzie coś dla siebie. Bułgaria to także doskonałe wina oraz wysokoprocentowa rakija, najczęściej wytwarzana z brzoskwiń, śliwek i winogron. Bułgaria all inclusive to min. trzy posiłki dziennie z regionalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi, oraz liczne udogodnienia, jakie oferuje hotel. Wszystko to bez dodatkowych kosztów!

Dla rodzin
Dla rodzin

Bułgaria to idealna propozycja na wakacje 2019 z dziećmi! Przepiękne plaże z łagodnym zejściem do morza, bałkańskie krajobrazy, bogactwo folkloru i krótki przelot sprawiają, że rodziny z dziećmi chętnie wybierają Bułgarię na letni urlop. Neckermann Podróże chcąc sprostać wymaganiom dzieci przygotował wyjątkowy program animacyjny z profesjonalną opieką polskich animatorów w ramach Lollo & Bernie Kids Club w 8 najlepszych hotelach w Bułgarii. Lollo & Bernie Kids Club to także wyjątkowe warsztaty kreatywne, mini disco oraz edukacja na temat środowiska podczas zajęć Let’s Go Green. Lollo & Bernie Kids Club jest obecny w najlepszych rodzinnych hotelach w Bułgarii przez min. 5 dni w tygodniu - 2h przed południem i 2h po południu.

Najlepsze hotele
Najlepsze hotele

Bułgaria na lato 2019 to propozycja dla rodzin z dziećmi, par seniorów, a także młodych ludzi, spragnionych rozrywki. Komfortowe hotele i apartamenty z atrakcyjną opcją all inclusive spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających podczas urlopu w Bułgarii. W Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu znajdują się położone blisko plaży hotele sieci smartline, które oferują wysoką jakość za niewielkie pieniądze. W Nessebar znajdziesz elegancki i komfortowy SENTIDO Bilyana Beach tylko dla dorosłych. Dla nowego pokolenia turystów świetnym wyborem będzie nowoczesny Cook’s Club Sunny Beach, położony zaledwie 250 m od 9 kilometrowej piaszczystej plaży Słonecznego Brzegu. Wybierz jeden z naszych najlepszych hoteli na słoneczne wakacje 2019 w Bułgarii!