Tunezja

Tunezja wakacje lato 2020

Tunezja na wakacje 2020 zniewala egzotyką, ujmuje gościnnością mieszkańców, oczarowuje tysiącletnią kulturą i światowej klasy zabytkami. Wschodnie wybrzeże kraju, od Mahdii po Hammamet, to prawdziwy raj dla turystów. Na wschodnim wybrzeżu Tunezji znajdują się obiekty z bogatą opcją all incusive, zlokalizowane tuż przy plaży. Tunezja to także doskonałe warunki dla amatorów sportów wodnych, m.in. nurkowania i windsurfingu, wypadów offroad’owych na pustynię i gry w golfa. Najpopularniejszym tunezyjskim kurortem jest Hammamet z bogatym zapleczem rozrywkowym.
All Inclusive Tunezja
All Inclusive

Wizytówką Tunezji jest różnorodność krajobrazu - od zieleni nadmorskich lasów po piaszczyste saharyjskie przestrzenie. Tunezja to także wyjątkowe smaki. Pikantna pasta harissa, kasza kuskus z mięsem, aromatyczna oliwa, dużo pieczywa, świeże warzywa i owoce morza to tylko część smaków, jakich możemy spróbować podczas wypoczynku w Tunezji. Po posiłku obowiązkowo miętowa herbata z orzeszkami pinii, a na deser słodkie daktyle i figi. Najlepszą propozycją, by rozsmakować się w tunezyjskich smakach jest wybór opcji all inclusive na wczasy w Tunezji. All inclusive pozwoli rozkoszować się tunezyjską kuchnią, bez obaw o dodatkowe koszty w czasie beztroskich wakacji.

Dla rodzin Tunezja
Dla rodzin

Podczas rodzinnych wakacji ważne jest, by urlopowa destynacja spełniała wymagania zarówno rodziców, jak i małych turystów. Gwarancja słonecznej pogody, krótki czas przelotu, piaszczyste plaże i ciepłe morze to propozycja Tunezji na wakacje 2020 z dzieckiem! W Tunezji znajdziemy wyjątkowe rodzinne hotele SunConnect: One Resort Monastir w Monastyrze oraz Delfino Beach w Nabeul. SunConnect One Resort Monastir, położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży, oferuje aquapark z 9 zjeżdżalniami oraz bogaty wybór rodzinnych pokoi nawet dla 6 osób! SunConnect Delfino Beach to doskonały kompleks wakacyjny na wypoczynek z dzieckiem. Bogata oferta sportowo – animacyjna i wyjątkowe zniżki na pobyt dziecka. Tunezja na wakacje z dziećmi 2020 to moc atrakcji dla całej rodziny!

Najlepsze hotele Tunezja
Najlepsze hotele

Niezależnie od tego, czy w Tunezji zachwyca Cię połączenie śródziemnomorskiego klimatu z pustynnym żarem Sahary, czy pragniesz rozsmakować się w tunezyjskiej kuchni i poznać lokalne zwyczaje mieszkańców – Twój wypoczynek w Tunezji powinien spełniać wszystkie wakacyjne marzenia! Na romantyczne wczasy we dwoje idealny będzie hotel Sentido Aziza Beach Golf & Spa w Hammamet, dedykowany tylko dorosłym turystom. Oczekiwania wymagających spełni położony przy plaży Sentido Le Sultan, gdzie doskonała obsługa zadba o wyśmienitą kuchnię i moc atrakcji każdego dnia. Wysoką jakość w atrakcyjnej cenie odnajdziemy w SmartLine Skanes Serali, położonym bezpośrednio przy piaszczystej plaży, w strefie turystycznej Monastyru. Wybierz jeden z naszych najlepszych hoteli na wakacje 2020 w Tunezji.