Aldiana top

Poznaj sieć hoteli Aldiana

Relaks i późne śniadanie dla spragnionych wypoczynku, bogaty program sportowy i zajęcia fitness dla miłośników aktywnego relaksu, czyli proste i wygodne wakacje dla każdego.

  • Doskonała kuchnia inspirowana regionalnymi potrawami
  • Strefy SPA & Wellness Welldiana Spa
  • Usługi profesjonalnej niani dla najmłodszych
  • Codzienny program animacyjny i muzyka na żywo
  • Szeroki wybór sprzętów i aktywności sportowych
Adliana kuchnia
Podróż po regionalnych smakach

W hotelach Aldiana przeżyjesz niezapomnianą podróż po wakacyjnych smakach! Specjalnie wyselekcjonowana kadra profesjonalnych kucharzy zadba o to, by w Twoim menu znalazło się wszystko, co najlepsze z regionalnej kuchni. Świeże owoce morza w Hiszpanii, lokalne specjały prosto z Krety, tematyczny bufet z tunezyjskimi przysmakami, a może włoskie pasty przygotowywane na żywo? Do tego codziennie świeże pieczywo z własnej piekarni. Wegetarianie także znajdą coś dla siebie!

Wakacje dla duszy i ciała

Odkryj wyjątkowe strefy Welldiana Spa i poczuj moc wakacyjnego relaksu! Dzięki specjalnemu pakietowi spa&wellnes, dostosowanemu do Twoich potrzeb, będziesz mieć szansę odnaleźć spokój i harmonię podczas wypoczynku w najlepszych wakacyjnych kurortach w Calabrii, Costa de la luz, Costa del sol, na Krecie i Djerbie W strefach saun i relaksu w hotelach Aldiana wykwalifikowana obsługa wysokiej jakości zadba o Twój wyjątkowy odpoczynek.

Aktywne wakacje
Aktywne wakacje

W hotelach Aldiana możesz wybierać spośród różnorodnych programów sport&fitness. Od gimnastyki w wodzie po roztańczone zajęcia Zumby. W Aldianie dopasujesz program sportowy do swoich preferencji, dzięki szerokiemu wyborowi sprzętów i aktywności sportowych. Spędź aktywne wakacje w hotelach Aldiana w najlepszych kurortach w Hiszpanii, Grecji, Tunezji, na Cyprze i we Włoszech!

Pobyt dzieci GRATIS!

Dla rodzin
Aldiana na rodzinne wakacje

Wybierz hotele Aldiana na wakacje z dziećmi! Wykwalifikowana kadra animatorów i opiekunów zadba o to, by Twoja pociecha spędziła beztroskie wakacje, pełne zabawy i rozrywki. Pamiętaj, że najważniejsze jest bezpieczeństwo Twojego dziecka. W hotelach Aldiana możesz zostawić swojego maluszka pod opieką profesjonalnej niani – gdy Twoje dziecko będzie pod czujnym okiem niani, Ty znajdziesz czas dla siebie! Dzieci w wieku szkolnym i nastolatkowie z przyjemnością skorzystają z animacji i programów rozrywkowych. Pamiętaj, że w wielu hotelach sieci Aldiana Twoje dziecko nawet do 14 lat może wypoczywać za darmo!

Moc rozrywki

Codzienny program rozrywkowy, DJ, koncerty na żywo, imprezy i gale, teatr, musical, a także pokazy tańca – hotele Aldiana gwarantują moc rozrywki podczas Twoich wakacji! Daj się porwać wakacyjnej zabawie podczas wypoczynku z Aldianą we Włoszech, na Cyprze, w Hiszpanii, na Djerbie oraz na Krecie!

gwarancja wypoczynku
Wakacje tak jak lubisz najbardziej!

Spędź swoje wakacje z Aldianą tak jak lubisz najbardziej, czyli prosto i wygodnie! Hotele Aldiana to gwarancja wypoczynku najwyższej jakości oraz wykwalifikowana obsługa, która zatroszczy się o Ciebie podczas Twojego wypoczynku! Wybierając hotele Aldiana z pakietem lotów zawsze masz zapewniony bezpośredni transfer z lotniska do wybranego przez Ciebie hotelu, a także możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsca na loty z Condor.