Hotele z polskimi animatorami na wakacje 2020


Nasze kluby znalazły się w najlepszych hotelach rodzinnych wyspecjalizowanych w goszczeniu rodzin z dziećmi. To wyselekcjonowane obiekty, zwykle położone wśród zieleni, najczęściej przy plaży, z mnóstwem atrakcji dla maluchów, takich jak m.in.: brodziki, zjeżdżalnie, place zabaw czy aquaparki. W klubach Lollo&Bernie dla dzieci rozwijamy dziecięcą kreatywność. Najmłodsi spędzą tu czas aktywnie, bawiąc się i wypoczywając z rówieśnikami z innych krajów. Na milusińskich czekają: malowanie twarzy, turnieje sportowe, wieczorne przedstawienia, dyskoteki i wiele innych atrakcji. W wybranych obiektach będą towarzyszyć dzieciom ulubione maskotki: żyrafa Lollo i miś Bernie.

Rodzinne Wakacje

Polskie animacje
Wszyscy będą zadowoleni!

Wakacje to czas szczególny, który zasługuje na wyjątkową atmosferę i przeżycia! Jeśli lubicie wypoczywać aktywnie, nawiązywać nowe przyjaźnie, doskonalić swoje umiejętności sportowe, a przy tym chcecie świetnie się bawić, zapraszamy na wspaniałe wakacje z polskimi animatorami Neckermann Podróże w ramach Lollo & Bernie Kids Club!

Lollo jest żyrafą, która jest bardzo miła, za to Bernie to prawdziwy, mały miś-psotnik. Maskotki będą towarzyszyć dzieciom w wybranych hotelach.

mini club
Lollo & Bernie Kids Club

polski animator od 15.06. do 15.09
(we Włoszech 01.07-31.08)

minimum 5 dni w tygodniu
(2h przed południem i 2h po południu)

Let’s Go Green – odkrywamy nasze środowisko!

pasjonujące gry i zawody sportowe

profesjonalni opiekunowie i atrakcje dostosowane do wieku dzieci

zajęcia kreatywne i mini disco

Lollo&Bernie
Wspólna zabawa!

W klubach Lollo & Bernie dla dzieci rozwijamy dziecięcą kreatywność. Dzieci spędzą aktywnie czas, bawiąc się i wypoczywając z rówieśnikami z innych krajów.

Nasi animatorzy kochają pracę z dziećmi, a zabawa i sport są ich pasją.

Podczas gdy dzieci będą się bawić pod czujnym okiem animatorów, rodzice będą mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu.