Podróże takie jak chcesz!
Co powiesz na wakacje dostosowane do Twoich potrzeb? Tanie połączenia lotnicze i TOP hotele w najlepszych wakacyjnych miejscach są na wyciągnięcie ręki! Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dajemy Ci możliwość ułożenia wakacyjnego planu podróży i spędzenia urlopu tak jak chcesz!
Dowolna długość pobytu

Dowolna długość pobytu

Z nami możesz dostosować długość wakacji do swoich potrzeb. Dajemy Ci możliwość, abyś sam zdecydował na ile dni lecisz!3 dni na rajskiej wyspie, a może przedłużony weekend? Długość relaksu zależy tylko od Ciebie!
Wyloty z całej polski

Wyloty z całej Polski

Aby zapewnić Ci jak najlepsze połączenia, masz do dyspozycji wyloty z 11 lotnisk lokalnych: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Warszawya (Chopin/Modlin) i Wrocław.
Transfer zawsze w cenie

Transfer zawsze w cenie

Bez względu na to, który kierunek i hotel wybierzesz, zapewniamy Ci transfer z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko - bez dodatkowych opłat.
Sprawdzone linie lotnicze

Sprawdzone linie lotnicze

Zawsze dbamy o udany start Twoich wakacji! Współpracujemy tylko z zaufanymi liniami lotniczymi, które dbają o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.
Kilkaset hoteli do wyboru

Tysiące hoteli do wyboru

Mamy dla Ciebie ponad 1000 wyselekcjonowanych obiektów, w tym 200 naszych hoteli markowych.Hotel tuż przy plaży, a może apartament w centrum miasta? Z nami wybierzesz wymarzony hotel na wakacje!
Polskojęzyczna opieka 24/7

Polskojęzyczna opieka 24/7

Centrum Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Z naszym Ekspertem możesz skontaktować się poprzez telefon, SMS lub e-mail. Dowiedz się więcej.
Bagaż w cenie

Bagaż w cenie

Decydując się na wakacje z nami, nie musisz martwić się o bagaż! Na większości rejsów bagaż rejestrowany i podręczny jest wliczony w koszt podróży.