Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Wczasy

Wakacje samolotem

Nasza bogata oferta idealnych kierunków na wczasy nie powstała przypadkowo. Wybraliśmy destynacje słoneczne, popularne wśród turystów, pełne atrakcji i zabytków. Neckermann Podróże wchodzi w skład jednego z największych koncernów turystycznych w Europie, który może pochwalić się ponad 175-letnią tradycją i dynamicznym rozwojem. W Polsce biuro podróży działa już od 20 lat i znajduje się w grupie najważniejszych organizatorów zagranicznej turystyki.
zobacz więcej
Komfortowy wypoczynek i usługi najwyższej jakości to nasze atuty – podobnie jak niemieckie korzenie firmy, szeroki wybór pokoi oraz hoteli o różnym standardzie. Sprawia to, że Neckermann cieszy się znakomitymi opiniami klientów, którzy podróżują z nami od lat.

U nas możecie Państwo wybierać hotele na wczasy spośród tak szerokiej gamy – np. Sunprime to obiekty, w których odpoczną preferujący spokój i relaks, Sentido kierowane są do par i małych rodzin, a Sunwing są idealne na rodzinny urlop, gdyż znajdują się w nich rodzinne apartamenty, bufet dla najmłodszych, a także wiele atrakcji dodatkowych, m.in. animacje, baseny czy klub dla maluchów.
zobacz mniej

Wybierz wczasy dla siebie