Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Bułgaria

Bułgaria All Inclusive

Jeśli szukacie Państwo idealnego kierunku na słoneczne i niedrogie wczasy, najlepszym wyborem będzie Bułgaria. Słynie ze wspaniałych kurortów – Słoneczny Brzeg oraz Złote Piaski – w których imponująco szerokie plaże zachwycają drobnym i jasnym piaskiem. Otóż linia brzegowa wynosi tu niemal 400 km, a 1/3 stanowią właśnie piękne plaże.
Zapewniamy nadmorskie wczasy m.in. w opcji all inclusive – zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami, a z pewnością każdy z Państwa wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Mogą to być wczasy z dojazdem własnym lub z przelotem, rodzinne wakacje itd.
Jednak Bułgaria to nie tylko plaże i słoneczna pogoda. W kraju tym przenikają się różne kultury, m.in. bałkańska, słowiańska, a nawet arabska. Miłośnicy zwiedzania odkryją wiele zabytków, a smakosze skosztują wyjątkowej kuchni oraz lokalnych win. Warto zobaczyć m.in. starówkę w Nessebarze, formacje skalne Kamienny Las, Sozopol – najstarsze miasto na bułgarskim wybrzeżu czy znajdujący się na liście UNESCO monastyr Rylski.

Sprawdź oferty All Inclusive w Bułgarii

Najpopularniejsze hotele