Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Majorka

Majorka All Inclusive

Z wysp archipelagu Balearów to Majorka słynie jako raj na ziemi. Zachwyca niezwykłą proporcją zabytków do innych atrakcji turystycznych. Warto wybrać się tu na wczasy, jeśli marzycie Państwo o chwilach wytchnienie na plaży, ale także pięknej architekturze skąpanej w promieniach słońca.
Wystarczy powiedzieć, że jej wybrzeże długie jest na 550 km! Obfituje ponadto w piękne piaszczyste plaże oraz urocze zatoczki. To malownicze miejsce kryje w sobie także figowce, cedry, kaktusy, oliwki, gaje cytrusowe, aloesy czy granaty. Ale Majorka to także malownicze miasteczka, które od wieków inspirują artystów. W Valldemossie znajdują się dzieła Pabla Picassa, a także muzeum Fryderyka Chopina. Stolica, Palma de Mallorca, słynie zaś m.in. z katedry La Seu czy pałacu Amudaiana.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór najlepszych, starannie wyselekcjonowanych, hoteli. Zapewniamy wysoką jakość usług, którą potwierdza nasza ponad 20-letnia obecność na polskim rynku. Zachęcamy do przejrzenia różnych ofert, m.in. all inclusive, a także rezerwacji wymarzonych wczasów!

Sprawdź oferty All Inclusive na Majorce

Najpopularniejsze hotele