Last minute

Last minute


Jeśli nagle zamarzą się Państwu słoneczne wczasy, zachęcamy do skorzystania z ofert last minute. To świetna opcja dla turystów, którzy pragną wypocząć, ale nie wybrali kierunku, a decyzję mogą podjąć choćby z dnia na dzień. Zaletą last minute jest atrakcyjna cena takich ofert – im bliższy termin wczasów, tym niższa cena. Wybór kierunków jest co prawda nieco skromniejszy, ale jesteśmy przekonani, że każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce. Warto jednak pamiętać, że last minute to pełnowartościowa oferta!
zobacz więcej
Mamy wiele propozycji idealnych na komfortowe i bezpieczne wczasy last minute – m.in. kierunki europejskie, ale także afrykańskie czy azjatyckie. Podróżując z nami, możecie Państwo poznać aż sześć kontynentów.
W Polsce rozwijamy naszą działalność turystyczną już od 20 lat. Nasza silna pozycja to efekt starannie przygotowywanych ofert i oferowanych najwyższej jakości usług. Należymy do największych organizatorów turystyki, a poza tym do cenionego koncernu turystycznego Thomas Cook Group plc, który może pochwalić się ponad 175-letnią tradycją.

Zachęcamy do wybrania się do gorącej Hiszpanii, egzotycznej Afryki, słonecznej Bułgarii czy też na sielskie wyspy, np. Kanary lub Baleary. Nasza oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
zobacz mniej

Wybierz kierunek na wakacje Last Minute