Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Egipt

Last Minute Egipt

Egipt, tajemniczy kraj faraonów, od wielu lat słynie jako jeden z najpopularniejszych egzotycznych kierunków turystycznych. Chętnie go odwiedzamy, m.in. w opcji last minute, gdyż Egipt to dobry wybór niezależnie od pory roku.
Oferujemy komfortowy i bezpieczny wypoczynek, opiekę wakwalifikowanego pilota, szeroki wybór kurortów i apartamentów, a także wycieczek fakultatywnych, spełniając tym samym oczekiwania turystów. Pomagamy urzeczywistniać marzenia o idealnych wczasach!
Warto ujrzeć słynne piramidy w Gizie, Luksor, Dolinę Królów, odwiedzić wioskę beduińską, zrelaksować na przepięknej plaży, ale też wyruszyć na safari po pustyni – np. jeepem lub na wielbłądzie. Miłośników bajecznego świata podwodnego kusi zaś możliwość nurkowania w turkusowym Morzu Czerwonym.
Warto zobaczyć też najstarszą oazę w tym afrykańskim kraju – Fajun, wybrać się do Kairu, wypocząć w jednym z popularnych i tętniących życiem kurortów – m.in. Hurghadzie, Tabie, Sharm El Sheikh czy spokojnym Marsa Alam, zdobyć majestatyczny Synaj, a także wybrać się na zakupy na tradycyjny bazar.

Sprawdź oferty Last Minute w Egipcie