Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Grecja

Last Minute Grecja

Grecja zachwyca różnorodnością i słynie jako jeden z najpopularniejszych kierunków na wczasy. Jednym z argumentów przemawiających za tym kierunkiem jest także gwarantowana świetna pogoda. Słońce świeci tu przez cały rok, dlatego warto o każdej porze roku sprawdzić oferty last minute.
Na wakacje do Grecji wybieramy się zwykle po to, aby zaznać błogiego lenistwa na plaży. Na greckich wyspach znajdziemy te najpiękniejsze – m.in. na Kosie, Santorini, Korfu czy Krecie. Ta ostatnia słynie z rajskiej laguny Balos i plaży o różowym piasku, czyli Elafonissi. Urokliwych zatoczek nie brakuje jednak na żadnej z wysp.
W Grecji, koniecznie trzeba zwiedzić Ateny – stolicę greckiej cywilizacji, w której nie brakuje architektonicznych perełek. Warto wymienić chociażby Akropol, starożytną Agorę czy Meczet Zdobywców. Ogromną atrakcją Grecji są też Meteory – monastyry wykute w skałach i wpisane na listę UNESCO, półwysep Athos, prastare miasto Delfy.
Polecamy też popularny kurort Saloniki – w naszej ofercie znajdziecie Państwo liczne kurorty, hotele i apartamenty różnej klasy. Zapewniamy, że każdy – niezależnie od oczekiwań, potrzeb i warunków finansowych – znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie.

Sprawdź oferty Last Minute w Grecji