Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Bliskie podróże

Last Minute Maroko

Maroko, kraj niczym z baśni, kryje w sobie malownicze zakątki, pełne słońca plaże, aurę tajemniczości, tradycyjne targowiska, gorące pustynne piaski i smak egzotyki. Organizowane przez nas wczasy to gwarancja, że spędzicie Państwo czas dokładnie tak, jak sobie wymarzycie. Można zrelaksować się w ybranym kurorcie lub też wybrać na kilka wycieczek fakultatywnych.
To idealny kierunek urlopowy niezależnie od pory roku – często można skorzystać z atrakcyjnej oferty last minute. Różnorodność niezwykłych atrakcji wynika z położenia Maroka – między wybrzeżem Atlantyckim, Morzem Śródziemnym i Saharą. Dla turystów preferujących aktywny wypoczynek i pragnących poznać tę fascynującą egzotyczną kulturę będzie to idealny wybór.
Warto zwiedzić magiczny Marrakesz, słynną Casablancę, Essaouirę, Fez czy Rabat. W dużych miastach, m.in. w Agadirze, nie brakuje komfortowych hoteli i świetnie przygotowanej infrastruktury turystycznej.
Wczasy w Maroku to również okazja do rozsmakowania się w lokalnej kuchni. Popularny tadżin serwowany tradycyjnie w glinianym naczyniu wszędzie smakuje inaczej, choć za każdym razem wybornie!

Sprawdź oferty Last Minute w Maroko