Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Tunezja

Last Minute Tunezja

Tunezja – kraina o interesującej historii – pełna jest zabytków, pięknych plaż i słońca. Od wielu lat stanowi jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych na relaksujące wczasy ze szczyptą egzotyki.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór ofert – m.in. last minute, all inclusive, wyjazdy rodzinne itd. Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się organizowaniem bliższych i dalszych podróży, m.in. do Tunezji. W każdej destynacji zapewniamy Państwu duży wybór środków turystycznych – od luksusowych kurortów po ekonomiczne apartamenty – a także bezpieczny i komfortowy wypoczynek.
Wśród krajów Magrebu to właśnie Tunezja jest jednym z najchętniej odwiedzanych. Złote plaże, gaje cytrusowe, aromatyczna kuchnia, bezkresna pustynia, egzotyczni Berberowie to tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na turystów. Warto wybrać się też na Djerbę, czyli najstarszą wyspę Afryki Północnej. Osnuł o niej opowieści już Odyseusz – można zwiedzać zabytki, a potem relaksować się na plaży lub wybrać do jednego z wielu klubów.

Sprawdź oferty Last Minute w Tunezji