Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Polska

Polska

Błękitna woda, piękne plaże, wyjątkowe hotele i słoneczna beztroska – u nas spełniają się marzenia o podróżach i komfortowym wypoczynku w Pięknej Polsce! Krajobraz nad Bałtykiem to nie tylko jedne z najpiękniejszych, piaszczystych plaż w Europie. Urozmaicenie zapewniają oryginalne formacje skalne, wspaniałe wydmy, bujne lasy oraz interesujące zabytki. rzyrodnicza natomiast zaprowadzi do malowniczych wodospadów Białej Wisełki – Kaskady Rodła.
zobacz więcej
Nad morzem po prostu nie sposób się nudzić! Legendarne i popularne letnie kurorty i uzdrowiska przeplatają się tu z małymi, klimatycznymi miejscowościami a różnorodna oferta hotelowa zadowoli najbardziej wymagających wielbicieli wypoczynku na Pomorzu. Po tafli tysiąca jezior rozchodzi się charakterystyczna melodia szant, a na horyzoncie niczym wielkie białe ptaki lśnią żaglówki. Mniejsze i większe wysepki, które są domem dla dzikiej mazurskiej przyrody, robią niekiedy wyjątek dla spragnionych wytchnienia odwiedzających. Nie zawiodą się też fani historii i zwiedzania, pośród jezior i lasów kryją się wspaniałe zamki, pałace i sanktuaria.

Mazury to nie tylko cud natury, to również idealna sceneria dla tysiąca przygód, jakie można tu przeżyć. Górskie krajobrazy Karkonoszy, unikalny mikroklimat oraz kultowe miejscowości, w tym uzdrowiskowe, przyciągają w ten rejon Polski od pokoleń. Lokalne atrakcje to przede wszystkim idealne warunki do pieszych wędrówek pośród szczytów i malowniczych wodospadów, zabytki historyczne i przyrodnicze, a także zupełnie nowe miejsca przygotowane z myślą o rodzinnym wypoczynku i wspólnym spędzaniu czasu. Poszukujący spokoju odwiedzający mogą zaszyć się w jednym z wielu ośrodków SPA, zażywając różnorodnych, profesjonalnych zabiegów przywracających równowagę i wspaniałe samopoczucie.

Zakopane i Wisła. Stolica polskich gór oraz turystyczne centrum sportów, nie tylko zimowych, to najpopularniejsze kierunki letniego wypoczynku w polskich górach. Majestatyczne krajobrazy Tatr, najwyższego pasma w łańcuchu Karpat, towarzyszą odwiedzającym niezależnie czy wybiorą się na pieszą wędrówkę do Morskiego Oka, czy na spacer Krupówkami. Nad Wisłą, zwaną perłą Beskidu Śląskiego, góruje natomiast Barania Góra, gdzie swój początek bierze największa polska rzeka – Wisła. Liczne szlaki turystyczne pozwalają podziwiać przepiękne górskie panoramy, ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza natomiast zaprowadzi do malowniczych wodospadów Białej Wisełki – Kaskady Rodła.
zobacz mniej