Samochodem

Samochodem

Miłośnicy wakacji z dojazdem własnym wysoko cenią sobie niezależność. Podróżując w ten sposób, można zatrzymać się w dowolnym momencie, aby zwiedzić coś po drodze, zjeść lokalny obiad czy zrobić zakupy. Można też zboczyć z trasy albo zostać w danym miejscu dłużej. Lot samolotem jest co prawda stosunkowo krótki, ale niektórym turystom odbiera radość podróżowania!
Przed wyjazdem trzeba jednak sprawdzić stan techniczny pojazdu, aby uniknąć niespodzianek. Można nim jednak wszędzie dojechać, zapakować wszystko, co tylko może nam się przydać, a także przywieźć więcej pamiątek i upominków dla bliskich. Wadą wyjazdu samochodem jest jednak konieczność tankowania, co wiąże się ze sporym wydatkiem, a także narażenie kierowcy na zmęczenie.
zobacz więcej
Zachęcamy do wybrania się na wakacje z dojazdem własnym m.in. do Chorwacji, Bułgarii, Austrii czy też Czarnogóry. Na naszej liście rekomendacji królują ponadto Włochy, Francja i Szwajcaria. W każdym z tych miejsc przygotowaliśmy szeroki wybór hoteli i miejsc noclegowych (pokoje, apartamenty, studia itd.) oraz usług i atrakcji dodatkowych.
zobacz mniej

Wybierz wakacje dla siebie