Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Apartamenty

Mimo że loty samolotem stają się coraz popularniejsze, gdyż ich ceny okazują się być naprawdę przystępne, wyjazdy samochodem też mają swoich zwolenników. Dojazd własny niesie ze sobą wiele korzyści – możemy zwiedzić wyjątkowe miejsca po drodze, zrobić sobie przerwę na lunch lub fotografowanie w dowolnym momencie, a także nagle zmienić plan podróży. Większa mobilność oznacza mianowicie możliwość zaplanowania wakacji w różnych miejscach. Nikt nie narzuci Państwu planu wycieczki i zwiedzania.

Polecamy wyjazdy samochodem – zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym – m.in. do Austrii, Słowacji, Czech, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Włoch, a także pięknych zakątków Polski. Podróżowanie po jednym kraju lub kilku sąsiadujących jest znacznie wygodniejsze, jeśli mamy do dyspozycji własny samochód.

Możemy wtedy szybko i o wybranej porze dojechać do wszystkich atrakcji, o jakich zamarzymy. Oferujemy wakacje z dojazdem własnym w wybranym przez Państwo kraju – w każdym z nich zapewniamy komfortowe apartamenty, idealne na pobyt rodzinny lub w gronie znajomych.