Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Lalandia in Billund

LALANDIA® IN BILLUND

Zjeżdżalnia wodna Wild River, większa, odkryta strefa relaksu i nowy basen na wolnym powietrzu. Nowa zjeżdżalnia wodna Wild River będzie dla miłośników zabaw wodnych rozrywką pierwszej klasy. 167-metrowa, najdłuższa w Europie zjeżdżalnia, będzie obfitować w fontanny wody i nieoczekiwane zakręty. Po zabawie na zjeżdżalni cała rodzina będzie mogła popływać i popluskać się w zupełnie nowym odkrytym basenie lub zażyć kąpieli słonecznej i odpocząć w popularnej strefie relaksu z leżakami i basenem z masażem wodnym. Steefa jest w trakcie powiększania, obiecujemy więc jeszcze więcej przestrzeni na wodne szaleństwa pod gołym niebem! Zarówno zjeżdżalania Wild River, jak i nowy basen, będą mieć podgrzewaną wodę i będą otwarte przez cały rok.

Z kolei Winter World czyli zimowy Świat Lalandia zaprasza do wypróbowania lodowiska, toru saneczkowego i stoku narciarskiego. Niezależnie od wiatru i pogody, Twój pobyt u nas zawsze będzie oznaczać przyjemny wypoczynek. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty noclegowej w postaci domów wakacyjnych - znajdziesz w nich komfort i relaks po dniu pełnym wrażeń.

Lalandia


Zabierz rodzinę na wycieczkę wśród wspaniałych arkad, gdzie niebo zawsze jest niebieskie. W Lalandii czeka świat pełen zabawy, gdzie można znaleźć wszystko, od lodowiska i stoku narciarskiego po minigolf, kręgle i ściankę wspinaczkową. Ponad 30 różnego rodzaju zajęć zapewnia przyjemny wypoczynek dla wszystkich – bez względu na pogodę.

Miniland


Największy park wodny w Skandynawii. Wypełnione zabawą dni w Aquadome™. Lalandia Aquadome to tropikalny park wodny dla całej rodziny. Szalej na zjeżdżalniach wodnych, wypróbuj nową zjeżdżalnię Wild River, skacz po falach w basenie ze sztuczną falą lub ciesz się życiem w jednym z gorących jacuzzi.

Polarland


Jeśli podczas urlopu chcesz wybrać się na zakupy z całą rodziną, masz mnóstwo możliwości do wyboru. Znajdziesz tu wiele świetnych ofert obejmujących zarówno znane marki i wyroby artystyczne, jak i stroje kąpielowe czy sprzęt sportowy. Odwiedź nasz wielki supermarket, w którym kupisz artykuły spożywcze, wino i wszelkie inne rzeczy, jakich potrzebujesz w czasie urlopu.

Doznania kulinarne


Doznania kulinarne dla każdego podniebienia. Odkryj szeroki wybór restauracji i skosztuj najróżniejszych potraw, od włoskich specjałów kuchni włoskiej po klasyczne dania amerykańskie, w atrakcyjnym, autentycznym otoczeniu.

Monky Tonky


Najprzyjemniejsza kraina zabaw w Danii. Przyjazna dla dzieci kraina zabaw Monky Tonky to miejsce, w którym można puścić wodze fantazji. Atrakcji jest tu tyle, że najmłodsi nie zaznają nudy przez klika dni. Sektor LEGO®, drabinki do wspinania, miękkie miniboiska do gry w piłkę i wiele innych atrakcji. Kraina zabaw zaprasza wszystkie dzieci do lat 12.

Wild River


Najdłuższa w Europie odkryta zjeżdżalnia wodna Wild River („dzika rzeka”) to rozrywka pierwszej klasy dla wszystkich miłośników wody: 167 metrów rwącej wody pełnej zwrotów i zakrętów. Po zjechaniu fantastyczną zjeżdżalnią wodną Wild River cała rodzina może pływać i bawić się w ogromnym basenie zewnętrznym lub opalać się i wypoczywać w cieszącej się dużą popularnością strefie zewnętrznej z leżakami i basenem z hydromasażem.

Lalandia wyciecki


Zabierz rodzinę na wycieczkę wśród wspaniałych arkad, gdzie niebo zawsze jest niebieskie. Za malowniczymi śródziemnomorskimi fasadami kryją się przyjemne restauracje przyjazne dla dzieci, atrakcyjne sklepy i mnóstwo zajęć i rozrywek. Odwiedź LEGOLAND®, do którego z ośrodka Lalandia można dojść pieszo.

Lalandia Wizualizacja