Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Lalandia in Billund

LALANDIA® IN BILLUND

Poczuj niesamowitą atmosferę śródziemnomorską w parku Lalandia położonym w Billund, gdzie niebo jest zawsze niebieskie. Przyciągająca wzrok śródziemnomorska fasada skrywa wspaniałe, przyjazne dla dzieci restauracje, nadzwyczajne sklepy oraz bogatą ofertę atrakcji i rozrywek dla całej rodziny, w tym małpi gaj Monky Tonky, mini-golf, kręgielnię, halę sportową, centrum fitness, zimowe miasteczko i Lalandia Aquadome™ – tropikalny park wodny dla całej rodziny ze zjeżdżalniami, basenami z morskimi falami, strefami dla dzieci oraz jacuzzi.

Lalandia


Zabierz rodzinę na wycieczkę wśród wspaniałych arkad, gdzie niebo zawsze jest niebieskie. W Lalandii czeka świat pełen zabawy, gdzie można znaleźć wszystko, od lodowiska i stoku narciarskiego po minigolf, kręgle i ściankę wspinaczkową. Ponad 30 różnego rodzaju zajęć zapewnia przyjemny wypoczynek dla wszystkich – bez względu na pogodę.

Miniland


Największy park wodny w Skandynawii. Wypełnione zabawą dni w Aquadome™. Lalandia Aquadome to tropikalny park wodny dla całej rodziny. Szalej na zjeżdżalniach wodnych, wypróbuj nową zjeżdżalnię Wild River, skacz po falach w basenie ze sztuczną falą lub ciesz się życiem w jednym z gorących jacuzzi.

Polarland


Jeśli podczas urlopu chcesz wybrać się na zakupy z całą rodziną, masz mnóstwo możliwości do wyboru. Znajdziesz tu wiele świetnych ofert obejmujących zarówno znane marki i wyroby artystyczne, jak i stroje kąpielowe czy sprzęt sportowy. Odwiedź nasz wielki supermarket, w którym kupisz artykuły spożywcze, wino i wszelkie inne rzeczy, jakich potrzebujesz w czasie urlopu.

Doznania kulinarne


Doznania kulinarne dla każdego podniebienia. Odkryj szeroki wybór restauracji i skosztuj najróżniejszych potraw, od włoskich specjałów kuchni włoskiej po klasyczne dania amerykańskie, w atrakcyjnym, autentycznym otoczeniu.

Monky Tonky


Najprzyjemniejsza kraina zabaw w Danii. Przyjazna dla dzieci kraina zabaw Monky Tonky to miejsce, w którym można puścić wodze fantazji. Atrakcji jest tu tyle, że najmłodsi nie zaznają nudy przez klika dni. Sektor LEGO®, drabinki do wspinania, miękkie miniboiska do gry w piłkę i wiele innych atrakcji. Kraina zabaw zaprasza wszystkie dzieci do lat 12.

Wild River


Najdłuższa w Europie odkryta zjeżdżalnia wodna Wild River („dzika rzeka”) to rozrywka pierwszej klasy dla wszystkich miłośników wody: 167 metrów rwącej wody pełnej zwrotów i zakrętów. Po zjechaniu fantastyczną zjeżdżalnią wodną Wild River cała rodzina może pływać i bawić się w ogromnym basenie zewnętrznym lub opalać się i wypoczywać w cieszącej się dużą popularnością strefie zewnętrznej z leżakami i basenem z hydromasażem.

Lalandia wyciecki


Zabierz rodzinę na wycieczkę wśród wspaniałych arkad, gdzie niebo zawsze jest niebieskie. Za malowniczymi śródziemnomorskimi fasadami kryją się przyjemne restauracje przyjazne dla dzieci, atrakcyjne sklepy i mnóstwo zajęć i rozrywek. Odwiedź LEGOLAND®, do którego z ośrodka Lalandia można dojść pieszo.

Lalandia Wizualizacja