Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
LEGOLAND Billund Resort to region oferujący najbardziej znane atrakcje dla dzieci w Danii. To tu czekają na Was królewskie pałace, fascynujące ogrody zoologiczne, możliwość obserwowania wielorybów, historyczne osady Wikingów oraz wyjątkowo piękne i szerokie duńskie plaże. Dojedziesz tu wygodnie samochodem, albo bezpośrednio samolotem aż z 4 miast w Polsce.
Wykupując nocleg u jednego z oficjalnych Partnerów LEGOLAND Billund Resort otrzymasz bezpłatnie kartę „Be Happy Pass”, która zapewni Twoim dzieciom wyjątkowe przeżycia oraz zniżki przy korzystaniu z wielu atrakcji.
Dziecko posiadające kartę „Be Happy Pass” może pomóc opiekunowi zwierząt w Safari ZOO Givskud, wziąć udział w poszukiwaniu skarbu w magicznym świecie Wikingów w Ribe Vikingecenter lub wspólnie z szyprem wypłynąć łodzią z Middelfart lub Fredericia na obserwowanie wielorybów.
Przy okazaniu karty „Be Happy Pass” aż w 21 atrakcjach w okolicy LEGOLAND Billund Resort możecie liczyć na zniżki lub wyjątkowe, dostosowane do potrzeb Twoich dzieci aktyności.

Zapraszamy Cię na najlepsze rodzinne wakacje na świecie.
Legoalnd airport
LALANDIA ® IN BILLUND

Zjeżdżalnia wodna Wild River, większa, odkryta strefa relaksu i nowy basen na wolnym powietrzu. Nowa zjeżdżalnia wodna Wild River będzie dla miłośników zabaw wodnych rozrywką pierwszej klasy.

LEGO HOUSE®

JEDYNY NA ŚWIECIE LEGO HOUSE Niecały kilometr od wejścia do parku rozrywki, we wrześniu 2017 roku otwarto LEGO® House - wyjątkowe centrum kreatywności.

GIVSKUD ZOO

Oprócz fanatstycznej zabawy w Legoland mamy też unikalną szansę obejrzenia egzotycznych zwierząt zza szyby naszego samochodu. Położone w Givskud, tylko 25 km od Legolandu w Billund, znajduje się jedno z najpopularniejszych Safari & Zoo.

Gdzie spać

Hotel Castle

Hotel Castle LEGO®

W 2019 roku LEGOLAND® Billund Resort zaprasza Cię do nowego hotelu Castle LEGO®, urzekającego opowieściami o rycerzach, czarodziejach i zamorskich królestwach.

Odkryj rodzinną przygodę pasującą do króla i daj się zaskoczyć wieloma interaktywnymi niespodziankami.

Szlachetne fakty:
 • Hotel Castle zbudowany w konwencji wielkiego zamku.
 • Liczba pokoi: 142 rozłożona na dwa budynki, każdy o dwóch piętrach.
 • Liczba miejsc noclegowych: 710
 • Tematyczne pokoje: pokoje Smoczego Rycerza, pokoje Czarodzieja i pokoje Księżniczki.
 • Duży plac zabaw na świeżym powietrzu.
 • Kryty plac zabaw w restauracji.
 • Powierzchnia: 8000 m2
 • Otwarcie hotelu: wiosna 2019

NASZA PROMOCJA!!!
Tylko do 28.02 do zakupu:
 • duże pudełko klocków LEGO,
 • bilet Resort Pass,
 • karta Happy Pass!

Zaplanuj wyjazd

Bilety wstępu

Legoland Promocja

Tylko dla gości Neckermanna

Klocki LEGO
GRATIS
Pudełko klocków LEGO GRATIS!

Pudełko klocków LEGO o wartości ponad 300 zł dla pierwszych 200 rezerwacji GRATIS!
Pudełko klocków LEGO obowiązuje przy rezerwacji obiektów: Hotel LEGOLAND Castle, Hotel LEGOLAND, LEGOLAND Holiday Village oraz Lalandia Billund.

Be Happy Pass

Be Happy Pass to najlepszy sposób byś razem z rodziną był jak najbliżej wszelkich atrakcji i przeżył niezapomniane, rodzinne wakacje. Miej swój Be Happy Pass zawsze przy sobie i korzystaj z licznych promocji i ofert zniżkowych na wstępy, przekąski czy inne atrakcje w Billund i okolicach. Więcej na: Wydrukuj kartę Be Happy Pass

Resort Pass

Resort Pass to jedna przepustka do wielu atrakcji w Billund. W cenie wstepy do:
- parku rozrywki LEGOLAND Billund Resort,
- parku wodnego Lalandia Aquadome,
- sali zabaw Monkey Tonkey Land w kompleksie Lalandia,
- Givskud ZOO.

Tylko do 28.02.2019!