Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Legoland
LALANDIA ® IN BILLUND

Zjeżdżalnia wodna Wild River, większa, odkryta strefa relaksu i nowy basen na wolnym powietrzu. Nowa zjeżdżalnia wodna Wild River będzie dla miłośników zabaw wodnych rozrywką pierwszej klasy.

LEGO HOUSE®

JEDYNY NA ŚWIECIE LEGO HOUSE Niecały kilometr od wejścia do parku rozrywki, we wrześniu 2017 roku otwarto LEGO® House - wyjątkowe centrum kreatywności.

GIVSKUD ZOO

Oprócz fanatstycznej zabawy w Legoland mamy też unikalną szansę obejrzenia egzotycznych zwierząt zza szyby naszego samochodu. Położone w Givskud, tylko 25 km od Legolandu w Billund, znajduje się jedno z najpopularniejszych Safari & Zoo.

Gdzie spać

Zaplanuj wyjazd

Bilety wstępu

Tylko dla gości Neckermanna

Klocki LEGO
GRATIS
Pudełko klocków LEGO GRATIS!

Pudełko klocków LEGO o wartości ponad 300 zł dla pierwszych 200 rezerwacji GRATIS!
Pudełko klocków LEGO obowiązuje przy rezerwacji obiektów: Hotel LEGOLAND, LEGOLAND Holiday Village oraz Lalandia Billund.

Be Happy Pass

Be Happy Pass to najlepszy sposób byś razem z rodziną był jak najbliżej wszelkich atrakcji i przeżył niezapomniane, rodzinne wakacje. Miej swój Be Happy Pass zawsze przy sobie i korzystaj z licznych promocji i ofert zniżkowych na wstępy, przekąski czy inne atrakcje w Billund i okolicach. Więcej na: Wydrukuj kartę Be Happy Pass