Mapa LEGOLAND Billund Resort

Mapa Legoland Billund Resort

KARTA BE HAPPY PASS:

ZYSKAJ NIEPOWTARZALNE KORZYŚCI DLA CAŁEJ RODZINY

Z kartą Be Happy Pass możesz zostać pomocnikiem opiekuna zwierząt w GIVSKUD ZOO, zdobyć unikalną rybkę LEGO z LEGO House, potrzymać prawdziwego węża w Glad Zoo lub wyruszyć na wyprawę po bursztyn z własnym zestawem do poszukiwań. Aż 21 okolicznych atrakcji oferuje posiadaczom karty Be Happy Pass wyjątkowe oferty i zniżki. Karta jest bezpłatna dla wszystkich dzieci, które nocują w jednym z 200 obiektów na terenie Billund Resort.

1: ZOO GIVSKUD W GIVSKUD ZOO przez 30 minut możesz pomóc opiekunom w pilnowaniu zwierząt. Bezpłatna oferta dla osób, które wykupiły bilet; wymaga rezerwacji najpóźniej na dzień wcześniej na stronie: givskudzoo.dk/bhp. Tylko dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat z kartą Be Happy Pass.

2: LEGO® HOUSE Od razu po wykupieniu biletu do LEGO House, udaj się z dzieckiem do sklepu LEGO - tam po okazaniu karty Be Happy Pass otrzymasz unikalną rybkę LEGO. Jeden zestaw dla jednego dziecka z wykupionym biletem do LEGO House. Dotyczy dzieci od 3 do 12 lat. 1 km od LEGOLAND®.

3: TWIERDZA FREDERICIA Cofnij się w czasie do roku 1849 i zaznaj życia dzielnego żołnierza. Generał wyśle cię razem z rodziną na ekscytującą misję. Zabierz swój paszport Be Happy Pass. Przeczytaj więcej na stronie visitlillebaelt.dk

4: SZCZĘŚLIWE ZOO Jak dużego węża odważysz się wziąć na ręce? Malutkiego? Czy dużego? Zapłać za wejście, pokaż swój paszport Be Happy Pass i wejdź z opiekunem węży do ich domu.

5: TIRPITZ Odkryj wystawę Złoto Mórz. I też wyrusz na polowanie na bursztyn z własnym zestawem do poszukiwań, złożonym z siatki i latarki. Dla posiadaczy paszportów Be Happy Pass obowiązuje opłata w wysokości połowy ceny.

6: ZAMEK KOLDINGHUS Z paszportem Be Happy Pass dzieci mogą nauczyć się walczyć jak prawdziwy muszkieter i przez chwilę pobyć jednym z królewskich gwardzistów. Poza honorowym dyplomem dzieci otrzymują w nagrodę również wspaniały upominek.
Legoland Billund Resort atrakcje