Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Park Legoland

GOTOWI NA FASCYNUJĄCĄ PRZYGODĘ Z LEGOREDO®?


Teraz w LEGOLAND® przeżyjesz jeszcze większe szaleństwo! Obchodzimy 50. jubileusz i świętujemy to, otwierając nową atrakcję: kolejkę Flying Eagle. Wagoniki wspinają się na Orlą Skałę, by zaraz potem sunąć w dół, przemykając obok najpiękniejszych zwierząt prerii LEGO®. Trasa LEGO Canoe również jest odświeżona i gotowa na kolejny – już 50. – sezon. Odwiedź LEGOLAND i odkryj nasz Dziki Zachód – jeszcze większy, dzikszy i piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej!Miniland


Park rozrywki LEGOLAND kojarzy się głownie z Minilandem, czyli najbardziej znanymi budowlami na świecie wybudowanymi z ponad 20 milionów klocków LEGO. Jednak to dopiero początek! Na ponad 14 hektarach jakie zajmuje park na dzieci i dorosłych czeka znacznie więcej atrakcji.

Miniland


Najnowszą sekcję opanowali NINJAGO® z magicznego świata ninja Misrtrzów Spinjitzu. Strefa LEGO® NINJAGO® World kryje najlepsze przygody w najnowocześniejszym wydaniu: tunel laserowy Lloyd's, kolejka górska The Ride w 3D oraz ściankę wspinaczkową Cole'a i sklep poświęcony wyłącznie NINJAGO®.

Polarland


Poszukiwaczom naprawdę mocnych wrażeń polecamy sekcję polarną, czyli Polar Land, której głównym punktem jest kolejka górska z unikatowym, 5-metrowym spadkiem! Polar Land to również wspaniałe pingwinarium, gdzie podziwiać można te niezwykłe ptaki.

Sea Life


Atlantis by SEA LIFE™ to fascynujący świat podwodny, gdzie w nowoczesnych, ogromnych akwariach kryją się najciekawsze morskie stwory, jak rekiny czy gigantyczne japońskie kraby. Podwodne tunele pozwalają podziwiać je dosłownie pod każdym kątem! Na początek jednak warto wybrać się na seans filmowy w 4D!

Knight's Kingdom


KNIGHTS’ KINGDOM™ to kraina rycerzy, jednak nie tylko dla chłopców! Na wszystkie dzieci i ich rodziców czekają Królewskie przedstawienia, prawdziwe księżniczki oraz dwie emocjonujące atrakcje. Pierwszą z nich jest kolejka górska The Dragon, która podczas szalonej przejażdżki przez królestwo dostarczy dużo śmiechu i emocji. Druga atrakcja to kolejka po rzece Wikingów, gdzie oddać się można wodnemu szaleństwu na karuzeli, która kręci się nie tylko w kółko, ale również wokół własnej osi!

Legoredo


W miasteczku LEGOREDO® TOWN wyjętym wprost z ery Dzikiego Zachodu najmłodsi mogą liczyć na spotkanie z wodzem plemienia oraz niezapomniane wrażenia z przejażdżki konnej na karuzeli Western Ride, poszukiwania złota w LEGOLDMINE® oraz początkowo spokojnej wyprawy prawdziwym canoe przez historyczny Dziki Zachód, by na koniec spłynąć w dół ze sporej wysokości wprost do Dzikiej Rzeki.

Advenutre Land


ADVENTURE LAND to kolekcja najlepszych kolejek górskich w całym parku przygotowana specjalnie dla amatorów mocnych wrażeń. Na X-treme Racers pognacie ponad 60 km/h 16 metrów nad poziomem parku, na łódkach Jungle Racers będziecie ścigać się po wodzie natomiast wnętrza egipskiej świątyni odkryjecie przesiadając się na jeepy.

Pirate Land


Jeśli LEGOLAND® postanowią odwiedzić piraci znajdą dla siebie ogromną powierzchnię parku PIRATE LAND i specjalne tematyczne atrakcje: specjalny, pionowy rollercoaster na latarni morskiej, gdzie odważni najpierw powoli wjeżdżają na górę, by następnie opaść na dół z dużą szybkością, pirackie karuzele i najprawdziwsze statki, o które stoczyć trzeba będzie walkę w iście pirackim stylu.

Duplo Land


Dla najmłodszych odwiedzających park czeka strefa DUPLO® LAND, gdzie przygotowano karuzele i plac zabaw.

Park Legoland Wizualizacja