Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Pobyt ze zwierzętami

Dla wielbicieli i właścicieli zwierząt planowanie wakacji może stanowić pewien problem. Nie zawsze jest możliwość zabrania ukochanego czworonoga czy kota na wymarzony urlop. Jeśli nie możecie Państwo zostawić pupila u rodziny, a nie chcecie oddawać go do hotelu dla zwierząt, poszukajcie ofert dla Was wszystkich!
W szerokiej ofercie Neckermanna znajdują się także takie propozycje – z dojazdem własnym lub samolotem. Wiemy, że pobyty ze zwierzętami są jedną z potrzeb naszych klientów, a spełnianie Państwa życzeń to nasz priorytet.

Jeśli chcielibyście Państwo zabrać zwierzę ze sobą w podróż samolotem, prosimy jednak wcześniej o informację. Sprawdzimy, jakie są wymagania konkretnych linii lotniczych, a także doradzimy odpowiedni hotel, pensjonat czy apartamenty. Warto jednak pamiętać, że często zabranie pupila na wakacje jest możliwe, ale nie we wszystkich częściach hotelu może on przebywać. Często wiąże się to z dodatkową opłatą, jednak jej wysokość zależy od wybranego obiektu. Na Państwa życzenie sprawdzimy szczegóły i powrócimy z pełnymi informacjami.