Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

SPA & Wellness

Wielu turystów bardziej od podróżowania samolotem ceni sobie wyjazdy samochodem. Dają one większą niezależność, swobodę w planowaniu programu zwiedzania, poczucie wolności. Można odpoczywać w dowolnie wybranych miejscach, zatrzymując się po drodze tam, gdzie mamy ochotę. Można też wybrać się po relaks – m.in. do hoteli z centrum SPA & Wellness. Wyjazdy samochodem są bardzo popularne w przypadku podróży krajowych.

Aby odpocząć, nie trzeba jechać daleko. W naszej ofercie znajduje się wiele hoteli zlokalizowanych w Polsce, które oferują znakomite warunki. Wybrzeże Bałtyku, Mazury, Dolny Śląsk – zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji. We wszystkich obiektach mieści się świetnie wyposażone spa, siłownia i fitness oraz baseny, a także wykonywane są zabiegi relaksacyjne, rehabilitacyjne oraz lecznicze.

Można też wyruszyć dalej, np. do Chorwacji, Bułgarii, Włoch, Austrii, Czech, Słowacji czy Słowenii. Polecamy między innymi hotele niedaleko parków wodnych, gdzie może wyszaleć się cała rodzina.