Centrum Rezerwacji 22 212 05 00

Samolotem

Samolotem

Podobno turyści dzielą się na zwolenników wyjazdów samochodem i podróży samolotem. Zadbaliśmy, aby w ofercie Neckermanna znalazły się oferty zarówno dla jednych, jak i drugich. Dojazd własny ma szereg zalet, można m.in. zatrzymywać się po drodze i zwiedzać, a przylot trwa krócej i jest mniej męczący. Niezależnie od tego, do której grupy się Państwo zaliczacie, wśród naszych propozycji znajdziecie coś dla siebie.
zobacz więcej
Podróż samolotem jest też szybsza i należy do najbezpieczniejszych, gdyż katastrofy lotnicze zdarzają się rzadziej niż np. wypadki samochodowe. Warto wziąć też pod uwagę aspekt ekonomiczny. Do licznych państw – jak Włochy czy Francja – za bilety lotnicze zapłacimy mniej niż za benzynę. Wyjazdy samolotem to najpopularniejsza forma podróżowania wśród naszych klientów!

Polecamy wyjazdy samolotem m.in. na słoneczne wyspy (np. Kretę, Maltę, Gran Canarię, Sardynię czy Teneryfę), do egzotycznych krajów (jak np. Turcja, Maroko czy Kenia), pięknych stolic europejskich (jak Praga czy Paryż), ale też na narty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podróżowania samolotem!
zobacz mniej

Wybierz wakacje dla siebie