Dalekie podróże

Dalekie podróże


Marzenia są po to, aby je spełniać. Słyniemy z szerokiej oferty wyjazdów samolotem – z nami dalekie podróże staną się rzeczywistością. Zapewniamy komfortowe hotele w najlepszych kurortach świata – stawiamy na bezpieczeństwo i wysoką jakość usług. Nie tylko prezentujemy najlepsze kierunki na wyjazdy, ale także chętnie udzielamy porad i służymy wsparciem na miejscu.
zobacz więcej
Należymy do Thomas Cook Group plc, liczącego się na rynku koncernu turystycznego o 175-letniej tradycji. Dla polskich turystów organizujemy wyjazdy – w tym dalekie podróże - od 20 lat. Możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem, co pomogło nam w krótkim czasie zdobyć pozycję lidera na rynku. Organizowanie wyjazdów – samolotem lub z dojazdem własnym – to nasza specjalność!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – można zwiedzić wspaniałe miejsca znajdujące się aż na sześciu kontynentach świata. Polecamy m.in. Kenią, Meksyk, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zanzibar czy też Tajlandię. Mimo że są to odległe kierunki, starannie dobieramy zarówno hotele, z którymi współpracujemy, jak i kadrę.
zobacz mniej

Sprawdź nasze najpopularniejsze kierunki