Centrum Rezerwacji 22 212 05 00
Majówka

Majówka 2019 nad turkusowym morzem z gwarancją pogody i wszelkimi wygodami? Czemu nie!

Weekend majowy 2019 ze względu na korzystny układ kalendarza będzie rekordowy. Możemy wypoczywać 9 lub - jeśli połączymy Wielkanoc z majówką - aż 16 dni! Warto więc zaplanować wyjazd wcześniej mając pełną swobodę wyboru oferty. Co ważne - rezerwując weekend majowy teraz możemy skorzystać nawet z 60% zniżek przy wczesnej rezerwacji oferty letniej!

Najpiękniejsze plaże, komfortowe hotele z all inclusive w najlepszych lokalizacjach, a do tego wypoczynek z gwarancją pogody i piękną opalenizną na początku lata!

Królowa wysp greckich Kreta czy mekka surferów Rodos? A może słynąca z nowoczesnych hoteli z aquaparkami i najwyższego poziomu all inclusive Turcja? W naszej ofercie znajdziecie ponad 20 słonecznych kierunków i to w zasięgu kilku godzin samolotem! Na weekend majowy polecamy Basen Morza Śródziemnego, w tym szczególnie wyspy greckie, Turcję, Majorkę i Sycylię. Miłośnicy relaksu na słońcu i plaży chętnie wyjadą o tej porze także do Egiptu, Maroka, Tunezji czy na Wyspy Kanaryjskie. Majówka to idealna pora, aby wybrać się również dalej na wymarzone egzotyczne wakacje. np. do Meksyku, na Dominikanę, Kubę czy na Malediwy.